Od 27 czerwca wracają połączenia kolejowe Kielce-Sandomierz oraz Kielce-Busko. Sandomierz na wakacje, Busko do końca roku [ROZKŁADY JAZDY]

Paweł Więcek
Paweł Więcek
Od soboty, 27 czerwca wracają cieszące się dużą popularnością połączenia kolejowe na trasach Kielce-Sandomierz oraz Kielce-Busko-Zdrój. Pociąg relacji Kielce-Sandomierz i Sandomierz - Kielce będzie kursował jedynie w wakacje i tylko w weekendy, natomiast na trasie Kielce-Busko-Zdrój i Busko-Zdrój - Kielce także w dni powszednie i - co ważne - do końca roku.

Wakacyjne połączenia na trasie Kielce-Sandomierz oraz Kielce Busko-Zdrój funkcjonują od kilku lat i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród pasażerów. W tym roku pociągi POLREGIO na te trasy wyjadą od soboty, 27 czerwca.

Ten relacji Kielce-Sandomierz i Sandomierz - Kielce będzie kursował w soboty i niedziele do końca wakacji. Natomiast na trasie Kielce-Busko-Zdrój i Busko-Zdrój - Kielce przewidziano po dwa kursy każdego dnia od poniedziałku do niedzieli. To połączenie będzie utrzymane do końca roku.

Poniżej szczegółowe rozkłady jazdy według schematu: stacja oraz godzina odjazdu.

Kielce-Busko-Zdrój
Kielce 11:03, 17:40
Kielce Białogon 11:07, 17:44
Kielce Słowik 11:11, 17:48
Brzeziny 11:18, 17:55
Kije 11:36, 18:13
Busko 11:52, 18:30

Busko-Zdrój-Kielce
Busko 12:15, 18:40
Kije 12:22, 18:57
Brzeziny 12:41, 19:15
Sitkówka-Nowiny 12:46, 19:21
Kielce Słowik 12:49, 19:24
Kielce Białogon 12:52, 19:27
Kielce 12:56, 19:31

Długość trasy - 53,7 kilometrów, czas podróży - 51 minut.

Kielce-Sandomierz
Kielce 07:19
Kielce Piaski 07:21
Kostomłoty 07:26
Tumlin 07:31
Zagnańsk 07:36
Łączna 07:46
Berezów 07:50
Suchedniów 07:54
Suchedniów Północny 07:57
Skarżysko Zachodnie 08:01
Skarżysko-Kamienna 08:15
Skarżysko Kościelne 08:19
Marciników 08:24
Wąchock 08:27
Starachowice 08:31
Starachowice Wschodnie 08:34
Starachowice Michałów 08:39
Styków Iłżecki 08:43
Brody Iłżeckie 08:47
Staw Kunowski 08:52
Kunów 08:57
Boksycka 09:02
Ostrowiec Świętokrzyski 09:06
Ćmielów 09:21
Jakubowice 09:35
Dwikozy 09:50
Sandomierz 10:01

Sandomierz-Kielce
Sandomierz 18:03
Dwikozy 18:12
Jakubowice 18:24
Ćmielów 18:36
Ostrowiec Świętokrzyski 18:47
Boksycka 18:52
Kunów 18:56
Staw Kunowski 19:02
Brody Iłżeckie 19:06
Styków Iłżecki 19:11
Starachowice Wschodnie 19:19
Starachowice 19:23
Wąchock 19:27
Marcinków 19:31
Skarżysko Kościelne 19:37
Skarżysko-Kamienna 19:42
Skarżysko Zachodnie 19:45
Suchedniów Północny 19:49
Suchedniów 19:51
Berezów 19:55
Łączna 20:00
Zagnańsk 20:09
Tumlin 20:14
Kostomłoty 20:20
Kielce Piaski 20:24
Kielce 20:27

Długość całej trasy - 141,7 kilometrów, czas podróży - 2 godziny 42 minuty.

Znamy decyzję w sprawie trzeciej dawki szczepionki.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie