Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w lekkiej atletyce. Srebrny medal Adama Masaczyńskiego z KKL Kielce na 800 metrów

Adam Masaczyński, srebrny medalista w biegu na 800 metrów.
Adam Masaczyński, srebrny medalista w biegu na 800 metrów. Echo Dnia
Adam Masaczyński z Kieleckiego Klubu Lekkoatletycznego zdobył srebrny medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w biegu na 800 metrów. Uzyskał czas 1.52.92 minuty. Do zwycięzcy stracił 0.27 sekundy.

Złoto na 800 metrów zdobył Jakub Augustyniak z Olimpii Grudziądz z wynikiem 1.52.65 minuty
W finale B biegał inny zawodnik KKL Kielce, Łukasz Łakomiec i z czasem 1.56.38 minuty zajął pierwsze miejsce.

Nowa Korona Kielce - wszyscy piłkarze bez tajemnic!