Orlęta Kielce wygrały w sparingu z Góralem Górno 4:0. Dwie bramki zdobył Piotr Gołąbek [ZDJĘCIA]

dor
Orlęta Kielce wygrały w środę mecz kontrolny z Góralem Górno 4:0.
Orlęta Kielce wygrały w środę mecz kontrolny z Góralem Górno 4:0. Fot. Orlęta Kielce
W meczu kontrolnym rozegranym w Górnie miejscowy Góral przegrał z Orlętami Stawecki Kielce 0:4 (0:1).

Ģóral Górno - Orlęta Stawecki Kielce 0:4 (0:1)
bramki: Piotr Gołąbek 2, Aleksander Dudek, Krystian Moskal.
Orlęta: I połowa: Cieśliński - Stochmal, Jarząbek, Grzesiak, Sala - Bartoszek, Gajos - Gołąbek, Salwa, Łukawski - Kaczmarski; II połowa: Zieliński - Węgliński, Kwiatek, Susło, Trojan - Tutaj, Mróz(76' Gołąbek) - J. Moskal, Prus, Dudek - K. Moskal.