Orlicz 1924 Suchedniów znów gromi. Dwa łatwe zwycięstwa w II lidze tenisa stołowego

Paweł Wełpa
Łukasz Karmoliński to jeden z zawodników, którzy wzmocnili Orlicz 1924 Suchedniów przed obecnym sezonem Paweł Wełpa
Tenisiści stołowi Orlicza 1924 Suchedniów odnieśli dwa kolejne wysokie zwycięstwa w II lidze tenisa stołowego. Bez straty seta odprawili w sobotę LKS Biała Rawska, a w niedzielę Orlęta Bilcza.

Wzmocniony przed sezonem zespół Orlicza 1924 Suchedniów na razie idzie jak burza przez tegoroczne rozgrywki. W dwóch kolejnych meczach suchedniowianie rozgromili swoich rywali.

W sobotę wygrali 10:0 z LKS-em Biała Rawska, a w niedzielę w takim samym stosunku odprawili Orlęta Bilcza.
W obu meczach Orlicz 1924 zagrał w składzie: Łukasz Nadolski, Łukasz Karmoliński, Paweł Włodyka, Bartosz Majcher oraz Wiesław Mazurek.

Pingpongiści z Suchedniowa zajmują pierwsze miejsce w tabeli przed Dwójką Biała Rawska. Trzecie miejsce zajmuje KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź, druga drużyna bez porażki w rozgrywkach, ale mająca za sobą dopiero trzy mecze.

Teraz przed pingpongistami z Suchedniowa dwutygodniowa przerwa, a kolejne mecze rozegrają 3 listopada z Fungis Maków (na wyjeździe) oraz 4 listopada ze Startem Przygłów (u siebie o godz. 12.00).

W międzyczasie miłośnicy tenisa stołowego z Suchedniowa i okolic mogą wziąć udział w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Odbędzie się on 27 października o godz. 9.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Suchedniowie.

Mogą w nim wziąć udział amatorzy urodzeni w 2003 roku i starsi. Zgłoszenia należy kierować na numery telefonów 41 254 30 34 oraz 600 554 037. Nagrodami są puchary i dyplomy.