„Osiedle Legionów” Kielce, ul. Ściegiennego - 3. Etap

Artykuł sponsorowany UNIMAX Development

*

W budowie ostatni etap Osiedla Legionów

Od listopada ubiegłego roku trwa budowa trzeciego i ostatniego etapu budowy Osiedla Legionów zlokalizowanego naprzeciwko Wojewódzkiego Domu Kultury. Inwestycja obejmuje realizację dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych usytuowanych wewnątrz działki, równolegle do już wybudowanych budynków znajdujących się przy ulicy Ściegiennego 1 i 3. Ogółem zostanie wykonanych 100 mieszkań, które charakteryzują się dużymi przeszkleniami zaprojektowanymi w salonach z aneksami kuchennymi. W budynku B położonym w środku osiedla będzie tylko niespełna 40 mieszkań. Na ostatnich piętrach od strony wschodniej zostaną wykonane duże tarasy o powierzchniach zbliżonych do powierzchni samych mieszkań. Na parterach do lokali będą przynależeć ogródki ziemne, które w dobie pandemii cieszą się dużym zainteresowaniem klientów poszukujących własnego „M”.

Budowa szybko postępuje do przodu. Z dnia na dzień konstrukcja budynków pnie się do góry. Aktualnie w budynku A został wykonany stropy nad drugim piętrem, a niebawem ten sam zakres prac zostanie zrealizowany w budynku B. Jednocześnie rozpoczęto murowanie ścian wewnętrznych w mieszkaniach. Zakończenie prac budowlanych jest planowane na koniec marca 2022 roku, a przekazywanie mieszkań do użytkowania około wakacji.

Oferta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów ponieważ zostało sprzedanych już ponad 70% mieszkań. Młode małżeństwa z dziećmi decydujące się na zakup większych lokali podkreślają walory lokalizacji inwestycji. Łatwy i szybki dostęp do miejskiej infrastruktury to najważniejszy atut oferty. Tylko w niecałe 20 minut pieszo dojdziemy do ulicy Sienkiewicza. Na rodzinne spacery można wybrać się do parku położonego w pobliżu inwestycji. Aktywny wypoczynek zapewnia ścieżka rowerowa, którą dojedziemy na Kadzielnię oraz do Stadionu Leśnego z urokliwymi terenami zielonymi.

Deweloper zaprasza zainteresowanych klientów zakupem mieszkań do swojego biura usytuowanego na terenie osiedla w budynku przy ulicy Ściegiennego 5.

*

Informacje o firmie:

UNIMAX Development jest deweloperskim ramieniem grupy kapitałowej UNIMAX, działającej na polskim rynku budowlanym od ponad 25 lat. Firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, zrzeszającym największe firmy deweloperskie w Polsce. Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznało Unimax Development tytuł Developera Roku 2017. Kieleckie realizacje firmy – Promenada Solna i Nowy Baranówek – były wielokrotnie nagradzane w plebiscytach konsumenckich i branżowych.

Wideo

Dodaj ogłoszenie