Ostatni start Klaudii Petters na brąz w duathlonie

(SAW)
Klaudia Petters zdobyła brązowy medal w ostatnim starcie w tym roku
Klaudia Petters zdobyła brązowy medal w ostatnim starcie w tym roku archiwum klubu
W swoim ostatnim starcie w 2017 roku Klaudia Petters z Akweduktu Kielce wywalczyła brązowy medal. Zdobyła go na mistrzostwach Polski w duathlonie w kategorii juniorek To trzeci medal Klaudii w tym sezonie w juniorkach.

Na mistrzostwach w duathlonie, które odbyły się w Rumii, czwarte miejsce w juniorkach młodszych zajęła Karolina Wicha. Kraksę na rowerze w wyścigu juniorów młodszych miał natomiast Eryk Szcześniak i nie ukończył rywalizacji. Zawodnicy rywalizowali na dystansie 5 km bieg, 20 jazda na rowerze, 2,5 bieg (Klaudia) oraz 2,5 bieg, 10 jazda na rowerze, 1,2 bieg (Karolina, Eryk).

- To był dobry start naszych zawodników Plan minimum czyli medal Klaudii, został osiągnięty. Klaudia miała długi i ciężki sezon, a to bardzo młoda zawodniczka. Karolinie zabrakło niewiele do medalu. Czeka nas jeszcze sporo ciężkiej pracy. W listopadzie rozpoczynamy przygotowania do sezonu 2018 – powiedział nam Grzegorz Kożuchowski, trener Akweduktu.