• 00dni
  • 00godz.
  • 46min.
Odwiedź serwis wyborczy

Ostatnia jesienna kolejka w klasie okręgowej. Zmiana trenera w Sparcie, Star zmarnował dwa karne, ale wygrał, Orlicz rozbił LZS [WYNIKI]

dor, mir, pw
W weekend odbywa się ostatnia jesienna kolejka w świętokrzyskiej, piłkarskiej klasie okręgowej. Sprawdź wyniki.

Sparta Dwikozy - Stal Kunów 3:1 (1:1)
Bramki: Paweł Koczwara 20, 88, Przemysław Majewski 90+2 - Marcin Dynarek 33.
Sparta D.: Saracen - Guściora, Prarat, Drożdżal, Rębisz (62. Rutyna) - Spyra, Bidas, Koczwara (90+1 Mazur), Kiliański (73. P. Majewski) - M. Majewski, Siudak (60. Kułaga).
Stal: Kania - Krzemiński, Kaczor (86. Chamera), Cholewiński, Witek - R. Kowalski, Kijanka (62. Molęda), K. Ronduda, Ł. Ronduda - K. Kowalski, Dynarek.
-Nasi zawodnicy zagrali bardzo ambitnie. Starali się zdobyć trzy punkty po ostatnich niepowodzeniach i udało się. W końcówce zdobyliśmy dwie bramki i odnieśliśmy zwycięstwo - powiedział Jerzy Mazur, który w tym meczu ponownie pełnił role trenera. Zastąpił Rafała Oleniacza. -W tym spotkaniu ja byłem trenerem, a co będzie w rundzie wiosennej, zobaczymy - dodał Jerzy Mazur.

Sparta Kazimierza Wielka - Zenit Chmielnik 3:1 (1:0)
Bramki: dla Sparty Mateusz Wołowski 25, Daniel Nowak 65, 78.
Sparta KW: Ciemiera - D. Mocherek (90. D. Wieczorek), Morsztyn, M. Adamczyk, Fakowski - Grochalski (73. Adamski), Jeleń, P. Mocherek, T. Mocherek (90. Kotarba)- Wołowski (80. Trzepatowski), M. Adamczyk (46. D. Nowak).
-Do przerwy spotkanie było wyrównane, nasz bramkarz Marcin Ciemiera obronił rzut karny. W drugiej połowie przejęliśmy inicjatywę, strzeliliśmy dwa gole. Cieszymy się z tej wygranej - powiedział Andrzej Sender, trener Sparty.

Orlicz Suchedniów - LZS Samborzec 7:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Kokosza 55, 60, 85, Tomasz Staszewski 42, 47, Michał Stawiak 38, Piotr Grzejszczyk 75.
Orlicz: Ubysz – Bator (70. Sikora), Jarząb, Stawiak (65. Olszewski), Tacij, Kita, Kokosza, Staszewski, Boleń (60. Tumulec), Świtowski, Solnica (60. Grzejszczyk).
Mecz rozegrany w Ćmińsku, ponieważ na stadionie Orlicza montowane jest automatyczne podlewanie murawy.
Mecz do jednej bramki, a goście nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę Orlicza. Hat-trick Kokoszy
W ocenie trenera Mariusza Arczewskiego wynik mógł być i dwukrotnie wyższy. – Cieszę, że drużyna pozytywnie zareagowała na dwie porażki. Zagraliśmy dobre zawody, na swoim poziomie. Nadawaliśmy ton grze. Jakbyśmy strzelili dwa razy tyle bramek, to Samborzec nie mógłby mieć pretensji – powiedział trener Arczewski.

Moravia Morawica - Star Starachowice 1:2 (0:1)
Bramki: Szymon Chrabąszcz 68 - Dariusz Anduła 38, Mariusz Fabjański 53.
Moravia: Kuzia - Terech, K. Kubicki, Miszczyk, Świderski - B. Młynarczyk, Sołtys (61. W. Młynarczyk), Woś, Kozak (61. Chrabąszcz), M. Zawadzki (76. Dąbrowski) - Wójcik.
Star: Sieczka - Kania, Gębura, Nowocień, Chodniewicz - Stachura, Horna, Gołyski, Kosztowniak (80. Niewczas) - Fabjański, Anduła.
Mecz ze wskazaniem na lidera. Star objął prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale Dariusza Anduły w 38 minucie. Później Mariusz Fabjański nie wykorzystał rzutu karnego - jego strzał obronił Patryk Kuzia.
Po przerwie na 2:0 podwyższył Mariusz Fabjański. Ale Moravia zaczęła śmielej atakować i efektem był kontaktowy gol strzelony przez Szymona Chrabąszcza. W ostatnim kwadransie Star mógł podwyższyć wynik. Rzut karny wykonywał Maciej Horna, ale trafił w poprzeczkę.

Bucovia Bukowa - GKS Rudki 2:4 (1:4)
Bramki: Mateusz Nowak 15, Radosław Wilk 75 - Radosław Dawidowicz 23, Kacper Wiecha 25, 31 z karnego, Piotr Maniara 35.

Astra Piekoszów - Piaskowianka Piaski 2:3 (0:0)
Bramki:Mariusz Jaroszenko 53, Sebastian Blicharski 77 - Rafał Krzysztofik 63, Krzysztof Szymański 75, Patryk Tkacz 86.

Piast Stopnica - Nidzianka Bieliny 2:1 (0:0)
Bramki: Adrian Machniak 61, Piotr Kamiński 85 – samobójcza 90.

Świt Ćmielów - OKS Opatów 3:0 (1:0)
Bramki: Piotr Mazepa 25, Michał Kosowski 60, 75.