MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Oto ranking świętokrzyskich techników według portalu WaszaEdukacja.pl. Wielkie sukcesy i spektakularne porażki! Zobaczcie

Paulina Baran
Paulina Baran
Na kolejnych slajdach prezentujemy najnowszy ranking techników w województwie świętokrzyskim. W zestawieniu umieszczone są wszystkie szkoły. Podajemy ich miejsce w skali województwa oraz całego kraju>>>
Na kolejnych slajdach prezentujemy najnowszy ranking techników w województwie świętokrzyskim. W zestawieniu umieszczone są wszystkie szkoły. Podajemy ich miejsce w skali województwa oraz całego kraju>>>Pixaby.com
Portal Wasza Edukacja.pl opublikował ogólnopolski ranking techników za 2024 rok. Pierwsze miejsce podobnie jak przed rokiem zajmuje Technikum w Zespole Szkół numer 1 w Opatowie, drugie miejsce należy do Technikum numer 1 w Jędrzejowie, a na trzecim miejscu uplasowało się Technikum Leśne w Zagnańsku. Które szkoły znalazły się na kolejnych pozycjach, a które są na szarym końcu? Zobaczcie - jest sporo niespodzianek!

Oto ranking świętokrzyskich techników według portalu WaszaEdukacja.pl. Która szkoła najlepsza? Zobaczcie!

Portal WaszaEdukacja.pl stworzył wyjątkowy ranking, wzięło w nim udział 1499 techników publicznych oraz niepublicznych, spełniając tym samym wymogi regulaminu. Na podstawie tego rankingu stworzyliśmy też ranking wszystkich świętokrzyskich techników.

Pierwsze miejsce podobnie jak przed rokiem zajmuje Technikum w Zespole Szkół numer 1 w Opatowie. Popularna "Szkoła na górce" zajęła 89. miejsce w Polsce. Druga pozycja w Świętokrzyskiem należy do Technikum numer 1 w Jędrzejowie - szkoła zaliczyła ogromny postęp, ponieważ w ubiegłym roku była siódma. Na trzecim miejscu w województwie uplasowało się Technikum Leśne w Zagnańsku - wielkie brawa!

W ubiegłym roku na miejscu drugim było Technikum w Zespole Szkół imienia Marii Skłodowskiej - Curie w Ożarowie, które obecnie jest na piątej pozycji w województwie, trzecie miejsce należało do Technikum numer 1 w Zespole Szkół numer 2 imienia Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie, które w tym roku jest na miejscu czwartym. Zaznaczyć należy fatalny wynik, niegdyś prestiżowego Technikum w Łopusznie, w powiecie kieleckim. Szkoła, której uczniowie przed kilkoma laty zdobywali bardzo dobre wyniki w edukacji jest obecnie na szarym końcu rankingu, a konkretnie 38. miejscu.

Jak wypadły pozostałe placówki? Sprawdź w naszej galerii:

Ranking WaszaEdukacja.pl

WaszaEdukacja.pl informuje, że: "Przy tworzeniu rankingu techników, uwzględnione zostały różnorodne kryteria, aby zapewnić obiektywne i kompleksowe podejście. Na liście znalazły się wyniki z egzaminów maturalnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym, wyniki z ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych oraz wskaźniki edukacyjnej wartości dodanej (EWD) z lat 2020-2022. Dane do rankingu pozyskane zostały ze sprawdzonych źródeł, takich jak Okręgowa Komisja Egzaminacyjna, Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki, co zapewnia wiarygodność i rzetelność wyników".

W tym roku publikowaliśmy już ranking świętokrzyskich techników według "Perspektyw"

Sprawdź też najnowszy ranking świętokrzyskich liceów

od 7 lat
Wideo

Polacy badają kosmos

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie