Pamiętacie ten mecz? W 2009 roku Korona Kielce zagrała z kadrą województwa. Zobaczcie kto grał i jak potoczyły się losy piłkarzy [ZDJĘCIA]

dor
19 czerwca 2009 roku odbył się wyjątkowy mecz, w którym Korona Kielce na Arenie Kielc zmierzyła się z amatorską reprezentacją województwa świętokrzyskiego i zwyciężyła 6:1 (2:1). Bramki zdobyli Tomasz Nowak w 18 minucie z karnego, Dariusz Kozubek w 44, Piotr Gawęcki w 75 i 84, Jacek Kiełb w 76 i 85 dla Korony oraz Tomasz Kołodziejczyk dla reprezentacji województwa. W reprezentacji województwa, prowadzonej przez trenerów Pawła Rybusa i Adama Mażysza, zagrali młodzi wyróżniający się gracze z trzeciej i niższych lig. Korona: Misztal - Łatka, Szajna, Kiercz, Pydych (60. Milcarz) - Nowak, Wilk, Jędryka (53. Strzębski), Kozubek (65. Pierzak) - Gawęcki, Kiełb.Reprezentacja województwa: Pedrycz - Puchrowicz, Grzyb, Hajduk, Kula - Kołodziejczyk, Mika, Mianowany, Mojecki - Fryc, Staszewski oraz Rybus, Kowalski, Oduliński, Zacharski, Otawski, Klimek, Pyszczek, Kostrzewa, Chrzęszczyk, Maniara, Jedynak, Dziedzic, Ubożak, Kuśmierz, Głuch.Sędziował Filip Robak. Widzów 900.(dor) Zdjęcia Polska Press
19 czerwca 2009 roku odbył się wyjątkowy mecz, w którym Korona Kielce na Arenie Kielc zmierzyła się z amatorską reprezentacją województwa świętokrzyskiego i zwyciężyła 6:1 (2:1). Bramki zdobyli Tomasz Nowak w 18 minucie z karnego, Dariusz Kozubek w 44, Piotr Gawęcki w 75 i 84, Jacek Kiełb w 76 i 85 dla Korony oraz Tomasz Kołodziejczyk dla reprezentacji województwa. W reprezentacji województwa, prowadzonej przez trenerów Pawła Rybusa i Adama Mażysza, zagrali młodzi wyróżniający się gracze z trzeciej i niższych lig.