Patrycja Pabis z tytułem Miss Nastolatek Ziemi...

  Patrycja Pabis z tytułem Miss Nastolatek Ziemi Świętokrzyskiej 2016

  Dorota Klusek

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Patrycja Pabis z tytułem Miss Nastolatek Ziemi Świętokrzyskiej 2016
  1/57
  przejdź do galerii

  ©LightLens

  Oto nowa Miss Polski Nastolatek Ziemi Świętokrzyskiej 2016, Patrycja Pabis. W sobotę, podczas gali w Centrum Kongresowym Targów Kielce zdobyła tytuł najpiękniejszej.
  - Wielka euforia, zaskoczenie. Nie spodziewałam się, że wygram właśnie ja. Jurorów i czytelników przekonałam chyba szczerym uśmiechem, bo przez całą galę byłam szczęśliwa, że mogłam na niej wystąpić, to było wspaniałe doświadczenie – mówiła po koronacji nowa Miss Polski Nastolatek Ziemi Świętokrzyskiej 2016, Patrycja Pabis. To ona w sobotę, podczas gali w Centrum Kongresowym Targów Kielce zdobyła tytuł najpiękniejszej.

  Patrycja ma 16 lat.
  Wymiary: 87-67-89, a wzrost 172 centymetry. Pochodzi z podkieleckiego Masłowa. Uczy się w II Liceum Ogólnokształcącym imienia Jana Śniadeckiego w Kielcach, w klasie pierwszej o profilu biologiczno-chemicznym.


  Zobacz zapis transmisji wideo z finału:

  Tytułów było więcej. Szarfę I Wicemiss Nastolatek Ziemi Świętokrzyskiej otrzymała Nikolina Kwiecińska (numer startowy 2), zaś II Wicemiss Nastolatek Ziemi Świętokrzyskiej – Magdalena Kubicz (11).

  Biuro Miss Polski wręczyło także tak zwane „zielone karty”, uprawiające ich posiadaczki do udziału w kolejnym, ogólnopolskim już etapie konkursu Miss Polski Nastolatek, na równych prawach z Miss oraz I i II Wicemiss. Wyróżnienia te powędrowały do Natalii Janus (1), Klaudii Kijowskiej (5) i Wiktorii Dziedzic (10).


  Nie zabrakło także dodatkowych tytułów, przyznawanych przez Państwa. Miss Czytelników Echa Dnia 2016 została Nikolina Kwiecińska (2), zaś Miss Facebooka – Natalia Janus (1).  Finał wyborów Miss Nastolatek Ziemi Świętokrzyskiej 2016 odbył się w sobotę, 21 maja, w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Finalistki zaprezentowały się na scenie w trzech odsłonach: w strojach z salonu Magia Małgorzaty Kołosowskiej, sportowej marki Big Star oraz w kostiumach kąpielowych z salonu PHU Motyle. Galę wyreżyserowaną przez Tomasza Rowińskiego ze Studia Tańca i Stylu Rewanż poprowadzili: Kamila Drezno i Michał Piróg. Swoimi występami uświetnili ją tancerze Rewanżu oraz laureaci Talentów Świętokrzyskich. Gośćmi honorowymi były: Magdalena Bieńkowska – Miss Polski 2015 oraz Maja Sieroń – Miss Polski Nastolatek 2015.

  Wkrótce więcej zdjęć.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Zdjęcia

  Polecamy

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane