Pewna wygrana drugoligowych piłkarzy ręcznych Wisły Sandomierz

PK
Tomasz Fąfara/AZS UJK Kielce
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Wisła Sandomierz wygrała z Zagłębiem ZSO 14 Sosnowiec.

Wisła Sandomierz - Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 33:22 (17:12)

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Rusin 12 (4), Cupisz 7, Werstler 5, Szklarski 3, Dusak 2, Żelazny 1, Białkowski 1, Sadecki 1, Anwajler 1, Solon.

Udany debiut Wisły przed własną widownią. Drużyna trenera Adama Węgrzynowskiego od razu narzuciła swoje warunki gry i w 6 minucie prowadziła 5:1. "Wiślacy" przeprowadzali składne, przemyślane i skuteczne akcje, nieźle grali też w obronie. W 42 minucie wygrywali 22:14. Prowadzenie wydatnie powiększyli w końcówce spotkania.