Pięć setów i jeden punkt siatkarek KSZO Ostrowiec w Kaliszu

Mirosław Rolak
W meczu Ligi Siatkówki Kobiet Energa MKS Kalisz pokonała KSZO Ostrowiec 3:2 (24:26, 26:24, 25;22, 23:25, 15:10).

MKS: Janicka 15, Strózik 19, Budzoń 2, Lazic 15, Cygan 5, Kecman 22, Kulig (libero) oraz Sobolewska, Wańczyk 2 i Andrzejczak
KSZO: Wojtowicz 14, Gejko 3, Miros 14, Dorsman 17, Trach 10, Słoneczka 11, Kucińska (libero) oraz Zackiewicz, Oktaba, Wołoszyn i Grzechnik.

Ostrowieckie siatkarki wywalczyły jeden punkt w Kaliszu, choć miały szanse by przywieźć komplet. Siatkarki KSZO wygrały pierwszego, dość wyrównanego seta, ale w drugim lepsze były gospodynie. W trzecim od początku prowadził KSZO uzyskując już sześć punktów przewagi (18:12). Niestety gospodynie odrobiły straty i wygrały trzecia partię. W czwartym secie role się odwróciły. To gospodynie prowadziły, ale skutecznym finiszem zwycięstwo w tej partii zapewniły sobie zawodniczki KSZO. W tie breaku od początku prowadziły gospodynie, które wygrały decydującego seta 15:10. W najbliższy poniedziałek KSZO gra w własnej hali z BKS Bielsko Biała.

Przygotowanie grzybów - krok po kroku - do spożycia, suszenia, mrożenia, marynowania