MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pierwsze zajęcia w wyremontowanej sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych w Skalbmierzu. Prezentuje się okazale. Zobaczcie zdjęcia

OPRAC.:
Krzysztof Wieczorek
Krzysztof Wieczorek
W pierwszych zajęciach w wyremontowanym obiekcie udział wzięli: wicestarosta kazimierski Michał Bucki, członek Zarządu Powiatu Kazimierskiego Zbigniew Jakubas, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Skalbmierzu Waldemar Czajka, zastępca dyrektora Anna Kruk oraz uczniowie.
W pierwszych zajęciach w wyremontowanym obiekcie udział wzięli: wicestarosta kazimierski Michał Bucki, członek Zarządu Powiatu Kazimierskiego Zbigniew Jakubas, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Skalbmierzu Waldemar Czajka, zastępca dyrektora Anna Kruk oraz uczniowie. Starostwo Powiatowe w Kazimierzy Wielkiej
Zakończyła się kolejna inwestycja realizowana przez Powiat Kazimierski. Sala gimnastyczna przy Zespole Szkół Zawodowych w Skalbmierzu wygląda jak nowa.

Była to pierwsza generalna modernizacja hali od wielu lat. Prace kosztowały ponad 100 tysięcy złotych i zostały w całości sfinansowane z budżetu Starostwa Powiatowego w Kazimierzy Wielkiej.

- O potrzebie remontu sali dyrekcja szkoły informowała nas już jakiś czas temu - przyznaje wicestarosta Michał Bucki. - Przygotowania dotyczące projektu trwały już od początku roku po to, aby nowy rok szkolny zacząć już z nowym pięknym obiektem. Wszystkie zakładane terminy zostały dochowane, co w dzisiejszych czasach nie jest takie proste.

W ramach inwestycji w Zespole Szkół Zawodowych w Skalbmierzu wykonano:

  • demontaż starego parkietu
  • montaż wykładziny sportowej
  • frezowanie i spawanie połączeń wykładziny
  • wytyczenie i malowanie linii boisk
  • zabezpieczenie instalacji grzewczej nowymi barierkami
  • szpachlowanie i malowanie

Wyremontowana sala gimnastyczna umożliwia uczniom ćwiczenie w nowoczesnych i wygodnych warunkach.

- Chciałbym bardzo podziękować Starostwu Powiatowemu w Kazimierzy Wielkiej za ufundowanie już bardzo potrzebnego remontu naszej sali gimnastycznej. Dzięki realizacji tego zadania w dużej mierze poprawi się bezpieczeństwo i komfort korzystania z obiektu przez uczniów oraz nauczycieli. Remont z pewnością wpłynie na atrakcyjność szkoły wśród absolwentów szkół podstawowych - mówi dyrektor szkoły Waldemar Czajka.

Wyremontowana sala gimnastyczna Zespołu Szkół Zawodowych w Skalbmierzu cieszy nauczycieli i uczniów

- W wyremontowanej sali zajęcia mogę prowadzić teraz w sposób bezpieczny. Mogę lepiej przygotować uczniów do rywalizacji w międzyszkolnych zawodach sportowych. Dla samych uczniów lekcje wychowania fizycznego na pewno są bardziej atrakcyjne. Wśród nich zauważa się większą motywację do podejmowania wysiłku fizycznego, a także chęci do rywalizacji i doskonalenia różnych umiejętności sportowych - dodaje nauczyciel wychowania fizycznego Łukasz Jędralski.

Sami uczniowie również cieszą się z nowego obiektu.

- Wyremontowana sala gimnastyczna to super obiekt, w której będą odbywały się różne uroczystości szkolne a przede wszystkim będzie służyła do różnych zawodów sportowych dla uczniów naszej szkoły – mówią

.

W pierwszych zajęciach w wyremontowanym obiekcie udział wzięli: wicestarosta kazimierski Michał Bucki, członek Zarządu Powiatu Kazimierskiego Zbigniew Jakubas, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Skalbmierzu Waldemar Czajka, zastępca dyrektora Anna Kruk oraz uczniowie.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie