Pierwsze zwycięstwo juniorów młodszych Korony i piękny gol Cukrowskiego! Wygrali w Mielcu ze Stalą 3:1

Sławomir Stachura
Podopieczni trenerów Michała Gębury (z lewej) i Marka Graby wygrali w Mielcu ze Stalą Sławomir Stachura
Juniorzy młodsi Korony Kielce wzięli przykład ze starszych kolegów z Centralnej Ligi Juniorów i pokonali Stal w Mielcu 3:1.

Stal Mielec – Korona Kielce 1:3 (0:2)
Bramki:
Aleksander Szumilas 70 - Jakub Cukrowski 21, Jakub Rybus 25, Łukasz Górski 60 z karnego.
Korona: Drej – Kośmicki, Klapa, (65. Dziedzic), Dela, Cukrowski – Rybus, K. Turek (65. Dziubek), Konstantyn (71. Kaczor), Gierczak (62. Bartos), Jagła (50. Słabosz), Śliwa (58. Ł. Górski).

Podopieczni trenerów Michała Gębury i Marka Graby od początku do końca kontrolowali mecz w Mielcu i odnieśli zasłużone zwycięstwo. Ozdobą meczu był pierwszy gol zdobyty w 21 minucie przez Jakuba Cukrowskiego. Lewy obrońca kielczan huknął w tzw. długi róg z 25 metrów i piłka wylądowała siatce.

ZOBACZ >>> KAPITALNA FORMA I KOLEJNA WYGRANA KORONY W CENTRALNEJ LIDZE JUNIORÓW

- Zagraliśmy dobry mecz. Prowadziliśmy już 3:0, a bramkę straciliśmy w 70 minucie po błędzie naszej defensywy. Mogliśmy wygrać wyżej, bo przez ostatnie minuty graliśmy z przewagą jednego zawodnika i stworzyliśmy wiele okazji – podsumował spotkanie trener Marek Graba.

Była to pierwsza wygrana kielczan w sezonie. Na inaugurację przegrała z Resovią w Rzeszowie 0:2.

Nowa Korona Kielce - wszyscy piłkarze bez tajemnic!