Pięściarz Daniel Adamiec z Kielc miał wypadek samochodowy. Trafił do szpitala. Stracił szansę na występ na Igrzyskach Wojskowych w Wuhan

dor
Daniel Adamiec miał wypadek samochodowy. Doznał obrażeń i trafił do szpitala na badania. Ze szpitala już wyszedł, ale do Wuhan nie poleciał.
Daniel Adamiec miał wypadek samochodowy. Doznał obrażeń i trafił do szpitala na badania. Ze szpitala już wyszedł, ale do Wuhan nie poleciał. Fot. Polska Press
Utytułowany pięściarz klubu Rushh Kielce Daniel Adamiec miał wypadek samochodowy. Trafił do szpitala. - Pech i wielka szkoda. Przez to Daniel stracił szansę na występ na 7. Światowych Igrzyskach Wojskowych w Wuhan - powiedział Grzegorz Nowaczek, prezes Polskiego Związku Bokserskiego.

Daniel Adamiec był w reprezentacji Polski na 7. Światowe Igrzyska Wojskowe w Wuhan w Chinach. Miał walczyć w kategorii 81 kilogramów. Do Wuhan jednak nie poleciał.

-W poniedziałek Daniel miał w Kielcach wypadek samochodowy, niedaleko miejsca zamieszkania, na Żytniej. To nie była jego wina, ale doznał obrażeń. Był poobijany, odczuwał ból w części szyjnej kręgosłupa. Trafił do szpitala na obserwację. Wielka szkoda, bo wiązaliśmy z tym startem duże nadzieje - powiedział Grzegorz Nowaczek, prezes Polskiego Związku Bokserskiego.

W Wuhan Polskę będzie reprezentować dwoje bokserów z Kielecczyzny - Sandra Drabik ze Sportowego Klubu Soma Gym Kick Boxing Kielce Kielce i Bartosz Gołębiewski z Rushh Kielce.

POLECAMY RÓWNIEŻ:Laureaci Plebiscytu 2018 i ich kobiety - żony, narzeczone, dziewczyny

Świętokrzyskie zawodniczki jak modelki [AKTUALIZACJA]


Najprzystojniejsi sportowcy w świętokrzyskich klubach. Zdjęcia z prywatnych sesji!

Księża z diecezji kieleckiej mistrzami Polski w piłce nożnej! [ZDJĘCIA]Tokio Raport - rozmowa z Lucyną Kornobys

Wideo

Dodaj ogłoszenie