Piłka nożna. Zwyciężyła Szkoła Podstawowa z Mieczyna

Redakcja
Zwycięzcy piłkarskiego turnieju „Mini Euro 2012” zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włoszczowie, drużyna Szkoły Podstawowej z Mieczyna. Fot. archiwum organizatora
W czwartek, 31 maja zakończył się turniej piłkarski "Mini Euro 2012" zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włoszczowie. W zawodach startowała młodzież ze szkół podstawowych z powiatów włoszczowskiego i jędrzejowskiego. W sumie 16 zespołów.

W meczu o trzecie miejsce Szkoła Podstawowa numer 2 z Włoszczowy pokonała Szkołę Podstawową z Kluczewska 4:2. W finale Szkoła Podstawowa z Mieczyka zwyciężyła z Szkołą Podstawową z Bukowej 7:2.

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Wiktor Frączek, Marcin Kakowski, Sebastian Klimczyk, Karol Kukla, Hubert Ptak, Szczepan Pięta, Dominik Robak, Damian Frączek, Krystian Kozieł. Opiekun Agata Frączek.

Najlepszym strzelcem został Hubert Ptak (SP Mieczyn), najlepszym zawodnikiem Paweł Bąk (SP Bukowa), a najlepszym bramkarzem Piotr Kępiński (SP 2 Włoszczowa). Turniej sponsorowali: Urząd Gminy we Włoszczowie, Starostwo Powiatowe we Włoszczowie, Kuratorium Oświaty w Kielcach, Sklep "Rzemyk" - Paweł Bielawski.