sportowy24
    Piłkarska giełda transferowa. Duże zmiany kadrowe w...

    Piłkarska giełda transferowa. Duże zmiany kadrowe w zespołach trzeciej i czwartej ligi

    Echo Dnia Świętokrzyskie

    Aktualizacja:

    Echo Dnia Świętokrzyskie

    Piotr Gnatek, testowany bramkarz Czarnych Połaniec.

    Piotr Gnatek, testowany bramkarz Czarnych Połaniec. ©Tomasz Kaczmarczyk

    Zespoły trzeciej i czwartej ligi w zimowym okienku transferowym dokonują wielu zmian kadrowych. Nie ma klubu, żeby nie pojawili sie nowi piłkarze, lub odeszli ci co grali w rundzie jesiennej. Oto najświeższe informacje z piłkarskiej giełdy transferowej.
    Piotr Gnatek, testowany bramkarz Czarnych Połaniec.

    Piotr Gnatek, testowany bramkarz Czarnych Połaniec. ©Tomasz Kaczmarczyk

    Trzecia liga

    Czarni Połaniec
    Przybyli: Dorian Buczek (Wólczanka Wólka Pełkińska), Marcin Misiak (Włodawianka Włodawa).
    Ubyli: Bartosz Miazga, Mikołaj Płudowski, Mateusz Janiec (Zdrój Busko-Zdrój), Dawid Stypa (Wisłoka Dębica), Marcin Reczek (zakończył karierę, został trenerem bramkarzy w połanieckim klubie).
    Zainteresowanie: Piotr Gnatek, Karol Karulak (Resovia Rzeszów).

    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
    Przybyli: Marcin Dynarek (Stal Kunów), Marcin Grunt (Zdrój Busko-Zdrój), Maciej Miłek (Klimontowianka Klimontów), Filip Rogoziński (Zdrój Busko-Zdrój), Dorian Frątczak (Stal Stalowa Wola).
    Ubyli: Konrad Zacharski (Kotwica Kołobrzeg), Kacper Dereń (Kamienna Brody), Kamil Dziadowicz (Łysica Bodzentyn).

    Spartakus Daleszyce
    Przybyli: drugi trener Marek Bęben (jesienią prowadził drugi zespół Spartakusa), Seweryn Kaleta (powrót po okresie wypożyczenia do ŁKS Łagów).
    Ubyli: Alessandro Magini (szuka klubu), Andrzej Paprocki (ŁKS Probudex Łagów).
    Zainteresowanie: Karol Dziedzic (Korona Kielce).

    Wisła Sandomierz
    Przybyli: Patryk Wilk (Stal Gorzyce), Kacper Rop (KS Wiązownica), Mateusz Danieluk (Naprzód Czyżowice), Krystian Pasternak (Śląsk Wrocław), Tomasz Woźniak (Alit Ożarów), Jakub Sus (junior, wychowanek).
    Ubyli: Kamil Puc (koniec wypożyczenia do Izolatora Boguchwała), Michał Mokrzycki (Ruch Chorzów), Wiktor Putin (GKS Bełchatów), Jakub Łata (wypożyczenie do Klimontowianki Klimontów lub LZS Sabmorzec).
    Może odejść: Dawid Korona (kontuzja).
    Zainteresowanie: Marcin Dec (Stal Stalowa Wola), Emil Więcek (Broń Radom).


    Czwarta liga

    Alit Ożarów
    Ubyli: Wojciech Skrobisz (ŁKS Probudex Łagów), Konrad Żytniewski (Kamienna Brody), Patryk Niziołek (Klimontowianka Klimontów).
    Mogą odejść: Jacek Rożek, Piotr Sorbian i Karol Głowacki (Powiślanka Lipsko).

    Granat Skarżysko - Kamienna
    Ubył: Marcin Kołodziejczyk (ŁKS Probudex Łagów).
    Zainteresowanie: Krystian Płusa (wznowił treningi), Kacper Paluch (KS Łomianki), Bartłomiej Drabik (Star Starachowice), piłkarzami z Ukrainy.

    Olimpia Pogoń Staszów
    Ubyli: Kamil Koszela (szuka klubu), Karol Wołowiec (kontuzja).
    Przybyli: Robert Ciesielski (powrót po wypożyczeniu do Baszty Rytwiany), Hubert Wojsa (powrót po wypożyczeniu do juniorów Korony Kielce), Gabryś Pietrzyk (wznowił treningi po kontuzji).
    Zainteresowanie: Hubert Wojsa (Korona Kielce), Dawid Skrzek, Piotr Sojda (Baszta Rytwiany).

    Hetman Włoszczowa
    Przybyli: Tomasz Matuszewski (wznowił treningi), Łukasz Oduliński (GKS Kluczewsko).

    Kamienna Brody
    Przybyli: Kacper Dereń (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Jakub Majewski (ŁKS Probudex Łagów), Konrad Żytniewski (Alit Ożarów).
    Ubyli: Władysław Kudriawcew, Tomasz Dymanowski (szukają klubów), Radosław Mikołajek, Paweł Sado (Łysica Bodzentyn),
    Zainteresowanie: Kamil Kosela (Lubrzanka Kajetanów).

    Klimontowianka Klimontów
    Przybyli: Wiktor Jaworski, Maciej Kiliański (wznowili treningi), Adrian Lasota (wznowił treningi po kontuzji), Patryk Niziołek (Alit Ożarów).
    Ubył: Maciej Miłek (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski).
    Może odejść: Dominik Gach (Star Juventa Starachowice).

    Lubrzanka Kajetanów
    Przybyli: Bartłomiej Papros (Partyzant Radoszyce), Dawid Szcześniak (wznowił treningi),
    Ubyli: Michał Żyła (nie wznowił treningów), Kamil Kosela (Kamienna Brody?).

    ŁKS Probudex Łagów
    Przybyli: trener Ireneusz Pietrzykowski, Konrad Majcherczyk, Krystian Zaręba (Zdrój Busko-Zdrój), Oskar Gwóźdź (drużyna juniorów Korony Kielce), Marcin Koło-dziejczyk (Granat Skarżysko-Kamienna), Karol Mojecki (Naprzód Jędrzejów), Andrzej Paprocki (Spartakus Daleszyce), Krzysztof Słaby (powrót po kontuzji), Wojciech Skrobisz (Alit Ożarów).
    Ubyli: trener Paweł Jaworek, Albert Bujakowski (Orlicz Suchedniów), Seweryn Kaleta (powrót po wypożyczeniu do Spartakusa Daleszyce), Jakub Majewski (Kamienna Brody), Tomasz Palka (zakończył karierę), Karol Stępnik (szuka klubu).
    Zainteresowanie: Cezary Banakiewicz (Nidzianka Bieliny),

    Naprzód Jędrzejów
    Ubyli: Karol Mojecki (ŁKS Probudex Łagów), Filip Nawrot (kontuzja).
    Zainteresowanie: Bartłomiej Równicki (Cracovia).

    Neptun Końskie
    Ubył: Damian Bugno (powrót po okresie wypożyczenia do Wiernej Małogoszcz).
    Może odejść: Piotr Piwowar (nie wznowił treningów).

    Partyzant Radoszyce
    Ubyli: Bartłomiej Papros (Lubrzanka Kajetanów), Maciej Mazur, Tomasz Mazur, Dawid Wołczyk (szukają klubów).
    Zainteresowanie: Damian Piwowarczyk (Ceramika Opoczno).

    Unia Sędziszów
    Przybyli: Tomasz Kita (Sarmacja Będzin), Mateusz Rejowski (powrót ze Zdroju Busko-Zdrój), Tomasz Pawlikowski (Wisła Puławy), Bartosz Pańtak (Korona Kielce), Jakub Grzych (Wronki).
    Ubyli: Hubert Pańtak, Robert Szymański (nie wznowili treningów), Łukasz Niemstak, Michał Koczanoski (powrót do Dębu Nagłowice).

    Wierna Małogoszcz
    Ubyli: Damian Bugno (powrót z wypożyczenia do Neptuna Końskie, nie wznowił treningów, szuka sobie nowego klubu), Bartłomiej Wijas (przebywa za granicą).

    Zdrój Busko-Zdrój
    Przybyli: trener Tomasz Kiciński (LZS Samborzec), Krystian Bracisiewicz, Mikołaj Siek (powrót z Piasta Stopnica), Bartosz Miazga, Mikołaj Płudowski, Mateusz Janiec (Czarni Połaniec).
    Ubyli: trener Ireneusz Pietrzykowski, Konrad Majcherczyk, Krystian Zaręba (ŁKS Łagów), Marcin Grunt (KSZO 1929 Ostrowiec), Filip Rogoziński (KSZO 1929 Ostrowiec).
    Zainteresowanie: Krystian Gębalski (GKS Nowiny).

    GKS Nowiny
    Ubyli: Krystian Gębalski (koniec wypożyczenia do Czarnych Połaniec).

    Łysica Bodzentyn
    Przybyli: Radosław Mikołajek, Paweł Sado (Kamienna Brody), Kamil Dziadowicz (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski).
    Ubyli: Marcin Taler (Piast Stopnica?), Łukasz Rechowicz (Zenit Chmielnik?), Mariusz Jaros (GKS Rudki?).


    POLECAMY RÓWNIEŻ:


    Następcy naszych sportowców - synowie idą w ich ślady [GALERIA ZDJĘĆ]



    Syn byłego piłkarza KSZO zginął w wypadku [ZDJĘCIA]




    Korona Kielce - piłkarze bez tajemnic, ich wartość rynkowa



    Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich





    ZOBACZ TEŻ: Sportowy flesz filmowy. Którzy sportowcy mają najwięcej dzieci?





    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki!

    Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki!

    Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów!

    Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów!

    Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

    Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.