Piłkarz Korony Kielce Michał Gardawski: -Cała drużyna walczyła, to jest ważne. Zdobyliśmy cenny punkt [ZDJĘCIA]

dor
Korona Kielce zremisowała 0:0 z Lechem Poznań w spotkaniu PKO Ekstraklasy. -To dla nas bardzo ważny punkt. W obecnej sytuacji liczy się każda zdobycz - powiedział Michał Gardawski, piłkarz Korony. - Pierwsza połowa była dla nas ciężka. Lech miał dużo sytuacji, po których mógł prowadzić. Mieliśmy dużo szczęścia, że nie straciliśmy bramki. W przerwie powiedzieliśmy sobie w szatni, że trzeba to zmienić, dzięki temu druga część meczu była już lepsza.Ważne jest to, że cała drużyna walczyła. Tak ma to wyglądać, to jest jedyna słuszna droga, którą musimy iść. Nie patrzymy w tej chwili na tabelę. Najważniejsze jest, by w każdym meczu grać lepiej. Skupiamy się na najbliższym spotkaniu z Rakowem Częstochowa, dla nas bardzo ważnym. Musimy wygrać - powiedział Michał Gardawski, obrońca Korony.(dor) Fot. Grzegorz Dembiński/Głos Wielkopolski
Korona Kielce zremisowała 0:0 z Lechem Poznań w spotkaniu PKO Ekstraklasy. -To dla nas bardzo ważny punkt. W obecnej sytuacji liczy się każda zdobycz - powiedział Michał Gardawski, piłkarz Korony.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0