Piłkarze KKP Korona Kielce od zwycięstwa zaczęli sezon w Centralnej Lidze Juniorów do 15 lat

dor
Piłkarze KKP Korona Kielce na inaugurację Centralnej Ligi Juniorów do 15 lat wygrali na wyjeździe z Akademią Piłkarską Top 54 Biała Podlaska 3:1. Fot. KKP Korona

AP Top 54 Biała Podlaska - KKP Korona 1:3 (1:2)
Bramki: Igor Melchior 4 - Igor Błaszczyk 28, Kacper Kucharczyk 39, Maciej Rożek 56.
KKP: Jamróz, Sejdziński, Jas, Chałaciński, Purski, Kościelecki, Rożek, Łukawski, Błaszczyk, Kucharczyk, Czuba, Kijewicz, Niedbała, Malec, Adach, Toboła, Słowak, Lechowicz.

Trenerzy Piotr Dutkiewicz i Paweł Mech tak skomentowali to spotkanie: Zawodnicy zaczęli spotkanie bardzo nerwowo, w pierwszych 20 minutach nasza gra była chaotyczna, nie utrzymywaliśmy się przy piłce, widać było że towarzyszy nam duży stres. W konsekwencji, po naszym błędzie tracimy bramkę na początku spotkania. Zawodnicy się nie załamywali i już do przerwy wyszliśmy na prowadzenie 1:2. Od 20 minuty byliśmy drużyną przeważającą, co przełożyło się na kolejną bramkę. Wielkie gratulacje dla zawodników za walkę i zaangażowanie - powiedzieli po spotkaniu.