Piłkarze Korony Kielce przegrali z Cracovią 1:3 w Centralnej Lidze Juniorów do 17 lat. Mecz kończyli w dziesiątkę

dor
W pierwszym w tym roku meczu w Centralnej Lidze Juniorów do 17 lat piłkarze Korony Kielce przegrali na wyjeździe z Cracovią 1:3. Korona kończyła mecz w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartkę w 68 minucie, w konsekwencji dwóch żółtych, otrzymał Miłosz Strzeboński. Jedyna bramkę zdobył Hubert Zwoźny w 18 minucie. Cracovia U-17 - Korona U-17 3:1 (0:1)Korona: Sandach - Kowalik, Żyła, Święcki, Przybysławski - Łoch, Śliwa (30. Denarczyk), Strzeboński, Kośmider, Świecarz (68. Majewski) - Zwoźny (81. Wierzchanowski).- Dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu. Próbowaliśmy wychodzić z kontratakami  i jeden z nich zakończył się bramką Huberta Zwoźnego. Po przerwie rywale strzelili nam gola, a kilkanaście minut później otrzymaliśmy czerwoną kartkę, co jeszcze bardziej utrudniło nam sytuację. Drugie trafienie dla Cracovii padło po strzale z dystansu, a trzeci gol był efektem akcji z bocznej strefy boiska. Przez ponad 20 minut graliśmy w "10", natomiast chłopcy na pewno pobiegali, walczyli. Szkoda wyniku, bo te bramki były nieco przypadkowe - podsumował trener Korony, Michał Gębura, cytowany przez oficjalna stronę Korony Kielce.Kolejny mecz Korona rozegra w sobotę na wyjeździe z Motorem Lublin. Początek spotkania o godzinie 14.(dor)
W pierwszym w tym roku meczu w Centralnej Lidze Juniorów do 17 lat piłkarze Korony Kielce przegrali na wyjeździe z Cracovią 1:3. Korona kończyła mecz w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartkę w 68 minucie, w konsekwencji dwóch żółtych, otrzymał Miłosz Strzeboński. Jedyna bramkę zdobył Hubert Zwoźny w 18 minucie. Cracovia U-17 - Korona U-17 3:1 (0:1)Korona: Sandach - Kowalik, Żyła, Święcki, Przybysławski - Łoch, Śliwa (30. Denarczyk), Strzeboński, Kośmider, Świecarz (68. Majewski) - Zwoźny (81. Wierzchanowski).- Dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu. Próbowaliśmy wychodzić z kontratakami i jeden z nich zakończył się bramką Huberta Zwoźnego. Po przerwie rywale strzelili nam gola, a kilkanaście minut później otrzymaliśmy czerwoną kartkę, co jeszcze bardziej utrudniło nam sytuację. Drugie trafienie dla Cracovii padło po strzale z dystansu, a trzeci gol był efektem akcji z bocznej strefy boiska. Przez ponad 20 minut graliśmy w "10", natomiast chłopcy na pewno pobiegali, walczyli. Szkoda wyniku, bo te bramki były nieco przypadkowe - podsumował trener Korony, Michał Gębura, cytowany przez oficjalna stronę Korony Kielce.Kolejny mecz Korona rozegra w sobotę na wyjeździe z Motorem Lublin. Początek spotkania o godzinie 14.(dor) Fot. Dorota Kułaga
W pierwszym w tym roku meczu w Centralnej Lidze Juniorów do 17 lat piłkarze Korony Kielce przegrali na wyjeździe z Cracovią 1:3. Korona kończyła mecz w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartkę w 68 minucie, w konsekwencji dwóch żółtych, otrzymał Miłosz Strzeboński. Jedyna bramkę zdobył Hubert Zwoźny w 18 minucie.