Piłkarze KSZO 1929 przegrali z Podhalem Nowy Targ 2:3. Debiut trenera Sasala, dwa gole i zmarnowany karny Trochima [ZDJĘCIA]

MAJ
Nie udał się debiut trenera Marcina Sasala w roli trenera KSZO 1929, Jego zespół na inauguracje przegrał z Podhalem 2:3, obydwie bramki zdobył pozyskany w przerwie zimowej Wojciech Trochim.KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Podhale Nowy Targ 2:3 (0:2)Bramki: Wojciech Trochim 49 karnego, 52 - Maciej Tonia 33, Michał Nawrot 44 z karnego, 59.KSZO 1929: Lipiec Ż - Chudyba (67 Dereń),  Tadrowski, Mężyk, Kaczmarek ż - Laskoś Ż, Trochim, Mąka, Persona - Chrzanowski (67 Bełczowski), Grunt Ż (73 Gębalski)Podhale: Szukała -  Lepiarz, Mączka, Nawrot, Mrówka - Potoniec, Lewiński, Tonia, Mianowany - Witkowski, Dynarek.Gdy w 90 minucie spotkania KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Podhale Nowy Targ do egzekwowania rzutu karnego szykował się Wojciech Trochim kibice byli niemal pewni, że hutnicza jedenastka w inauguracyjnym meczu tej wiosny wywalczy remis. Niestety, tak się nie stało. Nasz pomocnik strzelił bardzo mocno, ale piłka trafiała w poprzeczkę. Już w doliczonym czasie gry zespół KSZO szturmował bramkę przeciwnika. Niestety bez efektu bramkowego. Początek meczu należał do pomarańczowo- czarnych. To nasi zawodnicy grali szybciej i częściej atakowali. To jednak goście do 15 minuty meczu mogli prowadzić 2-0. Napastnicy Podhala nie wykorzystali dwóch sytuacji sam na sam z bramkarzem. W tym fragmencie meczu doskonale bronił nasz golkiper Paweł Lipiec. Niestety dobra passa została przerwana w 33 minucie meczu kiedy to ładnym strzałem na bramkę KSZO popisał się Maciej Tonia i było 1-0 dla Podhala. W 44 minucie spotkania nasz bramkarz faulował zawodnika Podhala w polu karnym. Sędzia podyktował jedenastkę, którą pewnie na bramkę zamienił Michał Nawrot. Goście schodzili do szatni z dwubramkową przewagą, a kibice byli lekko podłamani. Początek drugiej części meczu to doskonała gra piłkarzy KSZO, a szczególnie lidera zespołu Wojciecha Trochima, który najpierw skutecznie wykorzystał rzut karny, a chwilę później po bardzo ładnej akcji nasz pomocnik popisał się pięknym strzałem i był remis 2- 2. Niestety w 60 minucie meczu błąd obrony KSZO, ładny strzał Michała Nawrota i goście zdobywają prowadzenie 3-2, którego nie oddadzą już do końca meczu. Mecz KSZO- Podhale był bardzo dobrym widowiskiem piłkarskim obfitującym w mnóstwo akcji, interwencji bramkarzy i to co kibice lubią najbardziej w dużą ilość strzelonych goli.Po meczu powiedzieli:Marcin Zubek- trener Podhala.  To był szalony mecz, ale w Ostrowcu zawsze gra nam się ciężko. Byliśmy do tego meczu bardzo dobrze przygotowani. Szkoda dwóch  dobrych sytuacji na początku meczu, bo już wtedy mogliśmy prowadzić 2- 0. Później moja drużyna wzięła się solidnie do pracy i na efekty nie trzeba było długo czekać. Początek drugiej połowy to przewaga KSZO. Zostaliśmy zepchnięci do defensywy. Na szczęście dla nas mecz zakończył się naszym zwycięstwem.Marcin Sasal – Trener KSZO Ostrowiec.  W pierwszej połowie zagraliśmy bardzo nerwowo. Gra nie była zorganizowana. Druga połowa to bardzo dobry występ moich podopiecznych. Mieliśmy mnóstwo sytuacji bramkowych. Zabrakło szczęścia pod koniec meczu. Drużyna pokazała, że ma duży potencjał, a zawodnicy potrafią grac w piłkę. Zawodnicy pokazali wole walki.(MAJ)
Nie udał się debiut trenera Marcina Sasala w roli trenera KSZO 1929, Jego zespół na inauguracje przegrał z Podhalem 2:3, obydwie bramki zdobył pozyskany w przerwie zimowej Wojciech Trochim.KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Podhale Nowy Targ 2:3 (0:2)Bramki: Wojciech Trochim 49 karnego, 52 - Maciej Tonia 33, Michał Nawrot 44 z karnego, 59.KSZO 1929: Lipiec Ż - Chudyba (67 Dereń), Tadrowski, Mężyk, Kaczmarek ż - Laskoś Ż, Trochim, Mąka, Persona - Chrzanowski (67 Bełczowski), Grunt Ż (73 Gębalski)Podhale: Szukała - Lepiarz, Mączka, Nawrot, Mrówka - Potoniec, Lewiński, Tonia, Mianowany - Witkowski, Dynarek.Gdy w 90 minucie spotkania KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Podhale Nowy Targ do egzekwowania rzutu karnego szykował się Wojciech Trochim kibice byli niemal pewni, że hutnicza jedenastka w inauguracyjnym meczu tej wiosny wywalczy remis. Niestety, tak się nie stało. Nasz pomocnik strzelił bardzo mocno, ale piłka trafiała w poprzeczkę. Już w doliczonym czasie gry zespół KSZO szturmował bramkę przeciwnika. Niestety bez efektu bramkowego. Początek meczu należał do pomarańczowo- czarnych. To nasi zawodnicy grali szybciej i częściej atakowali. To jednak goście do 15 minuty meczu mogli prowadzić 2-0. Napastnicy Podhala nie wykorzystali dwóch sytuacji sam na sam z bramkarzem. W tym fragmencie meczu doskonale bronił nasz golkiper Paweł Lipiec. Niestety dobra passa została przerwana w 33 minucie meczu kiedy to ładnym strzałem na bramkę KSZO popisał się Maciej Tonia i było 1-0 dla Podhala. W 44 minucie spotkania nasz bramkarz faulował zawodnika Podhala w polu karnym. Sędzia podyktował jedenastkę, którą pewnie na bramkę zamienił Michał Nawrot. Goście schodzili do szatni z dwubramkową przewagą, a kibice byli lekko podłamani. Początek drugiej części meczu to doskonała gra piłkarzy KSZO, a szczególnie lidera zespołu Wojciecha Trochima, który najpierw skutecznie wykorzystał rzut karny, a chwilę później po bardzo ładnej akcji nasz pomocnik popisał się pięknym strzałem i był remis 2- 2. Niestety w 60 minucie meczu błąd obrony KSZO, ładny strzał Michała Nawrota i goście zdobywają prowadzenie 3-2, którego nie oddadzą już do końca meczu. Mecz KSZO- Podhale był bardzo dobrym widowiskiem piłkarskim obfitującym w mnóstwo akcji, interwencji bramkarzy i to co kibice lubią najbardziej w dużą ilość strzelonych goli.Po meczu powiedzieli:Marcin Zubek- trener Podhala. To był szalony mecz, ale w Ostrowcu zawsze gra nam się ciężko. Byliśmy do tego meczu bardzo dobrze przygotowani. Szkoda dwóch dobrych sytuacji na początku meczu, bo już wtedy mogliśmy prowadzić 2- 0. Później moja drużyna wzięła się solidnie do pracy i na efekty nie trzeba było długo czekać. Początek drugiej połowy to przewaga KSZO. Zostaliśmy zepchnięci do defensywy. Na szczęście dla nas mecz zakończył się naszym zwycięstwem.Marcin Sasal – Trener KSZO Ostrowiec. W pierwszej połowie zagraliśmy bardzo nerwowo. Gra nie była zorganizowana. Druga połowa to bardzo dobry występ moich podopiecznych. Mieliśmy mnóstwo sytuacji bramkowych. Zabrakło szczęścia pod koniec meczu. Drużyna pokazała, że ma duży potencjał, a zawodnicy potrafią grac w piłkę. Zawodnicy pokazali wole walki.(MAJ) Zdjęcia Mariusz Jabłoński
Nie udał się debiut trenera Marcina Sasala w roli trenera KSZO 1929, Jego zespół na inauguracje przegrał z Podhalem 2:3, obydwie bramki zdobył pozyskany w przerwie zimowej Wojciech Trochim. KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Podhale Nowy Targ 2:3 (0:2) Bramki: Wojciech Trochim 49 karnego, 52 - Maciej Tonia 33, Michał Nawrot 44 z karnego, 59. KSZO Lipiec Ż - Chudyba (67 Dereń), Tadrowski, Mężyk, Kaczmarek ż - Laskoś Ż, Trochim, Mąka, Persona - Chrzanowski (67 Bełczowski), Grunt Ż (73 Gębalski) Podhale: Szukała - Lepiarz, Mączka, Nawrot, Mrówka - Potoniec, Lewiński, Tonia, Mianowany - Witkowski, Dynarek. Gdy w 90 minucie spotkania KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Podhale Nowy Targ do egzekwowania rzutu karnego szykował się Wojciech Trochim kibice byli niemal pewni, że hutnicza jedenastka w inauguracyjnym meczu tej wiosny wywalczy remis. Niestety, tak się nie stało. Nasz pomocnik strzelił bardzo mocno, ale piłka trafiała w poprzeczkę. Już w doliczonym czasie gry zespół KSZO szturmował bramkę przeciwnika. Niestety bez efektu bramkowego. Początek meczu należał do pomarańczowo- czarnych. To nasi zawodnicy grali szybciej i częściej atakowali. To jednak goście do 15 minuty meczu mogli prowadzić 2-0. Napastnicy Podhala nie wykorzystali dwóch sytuacji sam na sam z bramkarzem. W tym fragmencie meczu doskonale bronił nasz golkiper Paweł Lipiec. Niestety dobra passa została przerwana w 33 minucie meczu kiedy to ładnym strzałem na bramkę KSZO popisał się Maciej Tonia i było 1-0 dla Podhala. W 44 minucie spotkania nasz bramkarz faulował zawodnika Podhala w polu karnym. Sędzia podyktował jedenastkę, którą pewnie na bramkę zamienił Michał Nawrot. Goście schodzili do szatni z dwubramkową przewagą, a kibice byli lekko podłamani. Początek drugiej części meczu to doskonała gra piłkarzy KSZO, a szczególnie lidera zespołu Wojciecha Trochima, który najpierw skutecznie wykorzystał rzut karny, a chwilę później po bardzo ładnej akcji nasz pomocnik popisał się pięknym strzałem i był remis 2- 2. Niestety w 60 minucie meczu błąd obrony KSZO, ładny strzał Michała Nawrota i goście zdobywają prowadzenie 3-2, którego nie oddadzą już do końca meczu. Mecz KSZO- Podhale był bardzo dobrym widowiskiem piłkarskim obfitującym w mnóstwo akcji, interwencji bramkarzy i to co kibice lubią najbardziej w dużą ilość strzelonych goli. Po meczu powiedzieli: Marcin Zubek- trener Podhala. To był szalony mecz, ale w Ostrowcu zawsze gra nam się ciężko. Byliśmy do tego meczu bardzo dobrze przygotowani. Szkoda dwóch dobrych sytuacji na początku meczu, bo już wtedy mogliśmy prowadzić 2- 0. Później moja drużyna wzięła się solidnie do pracy i na efekty nie trzeba było długo czekać. Początek drugiej połowy to przewaga KSZO. Zostaliśmy zepchnięci do defensywy. Na szczęście dla nas mecz zakończył się naszym zwycięstwem. Marcin Sasal – Trener KSZO Ostrowiec. W pierwszej połowie zagraliśmy bardzo nerwowo. Gra nie była zorganizowana. Druga połowa to bardzo dobry występ moich podopiecznych. Mieliśmy mnóstwo sytuacji bramkowych. Zabrakło szczęścia pod koniec meczu. Drużyna pokazała, że ma duży potencjał, a zawodnicy potrafią grac w piłkę. Zawodnicy pokazali wole walki.