Piłkarze ręczni Wisły Sandomierz wygrali w drugoligowym meczu z SMS ZPRP Kielce

PK
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Wisła Sandomierz wygrała z SMS ZPRP Kielce.

Wisła Sandomierz - SMS ZPRP Kielce 27:19 (17:11)

Wisła: Skowron, Pęgielski - Solon 4, Kabata, Białkowski 4, Rusin 2, Saracen, Teterycz 1, Statuch, Serafin 4, Szklarski, M. Kubisztal, Dusak 3 (2), Cupisz 2, Werstler 7.

SMS ZPRP: Kaczmarczyk, Trojanowski - Orłowski, Gołda 2, Walczyk 1, Schabowski 1, Czarnecki 1, Brzeziński 6, Krawczyk 1, Bienenda 5 (2), Leśniak 1, Pawłowski, Winiarczuk, Antoniak 1, Czaja, Zacharski.

Przed tygodniem sandomierzanie sensacyjnie wygrali na boisku lidera, MOSiR Bochnia i w spotkaniu z młodym, kieleckim zespołem nie zamierzali się dzielić punktami. Mimo to przez ponad 20 minut spotkanie było wyrównane, SMS dzielnie się broniła. Jednak od stanu 12:10 Wisła zdobyła pięć bramek z rzędu, co praktycznie rozstrzygnęło mecz. W drugiej części przewaga gospodarzy była już wyraźniejsza, w 53 minucie wygrywali oni 25:15.

NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA:

Handball Echo Dnia

Polska gospodarzem MŚ U-20! Były prezes PZPN: Mamy piękne stadiony, a poza tym nabraliśmy doświadczenia, jeśli chodzi o organizację