Piłkarze z Bukowej zmierzą się na wyjeździe z wiceliderem rozgrywek

Kamil Markiewicz
fanpage Bucovia Bukowa
Bucovii Bukowa nie udało się podtrzymać zwycięskiej serii na własnym obiekcie.

Zespół prowadzony przez grającego trenera Michała Jamrozika uległ przed swoją publicznością Klimontowiance Klimontów 1:2. Do przerwy utrzymywał się remis 1:1. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście. W 20 minucie gola strzelił Jakub Rożek. Do wyrównania w 40 minucie doprowadził Łukasz Bąk. W drugiej połowie toczyła się wyrównana walka. W 80 minucie jedną ze swoich okazji wykorzystał zespół z Klimontowa. Bramkarza Bucovii Daniela Chojneckiego po raz drugi w tym pojedynku pokonał Rożek, ustalając wynik na 2:1 dla Klimontowianki.

Przed drużyną z Bukowej nie mniej trudne spotkanie. W niedzielę, o godzinie 13, w meczu trzynastej kolejki, Bucovia zmierzy się na wyjeździe z wiceliderem rozgrywek Spartą Dwikozy. W minionej kolejce drużyna z Dwikóz pewnie wygrała na wyjeździe ze Świtem Ćmielów 2:0.

- Czeka nas bardzo trudne zadanie, ponieważ w tym sezonie w meczach wyjazdowych w ogóle nam nie idzie. Do tej pory przegraliśmy wszystkie spotkania rozgrywane na boiskach rywali. Mam nadzieję, że mimo tak trudnego przeciwnika uda nam się przełamać wyjazdową niemoc i w końcu przywieźć z wyjazdu punkty - powiedział Michał Jamrozik.

Bucovia w Dwikozach zagra bez Łukasza Bąka.