Piotr Rzepecki
Canal+ Sport screen
PKO Ekstraklasa. Jak marzenie zaczął się mecz w Mielcu dla zawodników Korony. Już w 9. minucie goście cieszyli się z wyjścia na prowadzenie, a cudowną bramkę zapisał pomocnik Kyrylo Petrow. Ukrainiec trafił z ponad połowy boiska!

Piękne trafienie Kyrylo Petrowa! Jest nominacja do gola sezonu

Pięknie rozpoczął się ten mecz dla gości z Kielc. Już w 9. minucie na prowadzenie wyszli podopieczni Kamila Kuzery. Pięknym strzałem zza linii środka pola popisał się ukraiński pomocnik Kyrylo Petrow. Dojrzał ustawionego daleko od własnej bramki Bartosza Mrozka i nie zastanawiał się długo co robić.

Piłka leciała idealnie, z odpowiednią szybkością i wpadła za kołnierz bezradnego golkiepra Mielczan. Ukrainiec zapisał swojego drugiego gola w tym sezonie.

- Lukas Podolski chyba wsiadł do niewłaściwego pociągu i zamiast w Poznaniu znalazł się w Mielcu! - emocjonował się komentator Canal+ Sport Michał Trela.

Mowa rzecz jasna o mistrzu świata z 2014 roku, który w meczu rundy jesiennej Pogoń - Górnik (1:4) strzelił równie efektowną bramkę z podobnej odległości.

PKO EKSTRAKLASA w GOL24

Sezon najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce wszedł w decydującą fazę. Jeszcze nikogo nie skreślamy, jednak kilka klubów poważnie rozważa co najmniej roczną przerwą od Ekstraklasy. Komu grozi degradacja, a więc na jakich stadionach za rok nie zawita Ekstraklasa?Sprawdź kolejne stadiony klikając w prawo!

Ekstraklasa pożegna którąś z tych aren? Na liście stadiony z...