Plebiscyt sportowy 2017 w powiecie kieleckim. Sprawdź nominowanych i zagłosuj

red
Jedenasta edycja plebiscytu sportowego na najpopularniejszych sportowców, trenerów talenty, drużyny amatorskie oraz nauczycieli wychowania fizycznego w powiecie kieleckim zapowiada się niezwykle ciekawie. Jest w kim wybierać, bo sukcesów nie brakowało.
WYBIERAMY NAJPOPULARNIEJSZYCH:


POWIATU KIELECKIEGO


Amatorska Drużyna Roku i Nauczyciel Wychowania Fizycznego - zgłoś swojego kandydata

W tej edycji wszystkich plebiscytów powiatowych wybierzemy też Amatorską Drużyny Roku i Nauczycieli Wychowania Fizycznego w poszczególnych powiatach. W powiecie kieleckim wybieramy 5 nauczycieli wychowania fizycznego oraz 3 drużyny amatorskie.


Wybieramy Drużyna Amatorską i Nauczyciela Wychowana Fizycznego - CZYTAJ WIĘCEJObok przedstawiamy nominowanych przez nasz trenerów, poniżej talenty isportowców, którzy - naszym zdaniem - zasłużyli na wyróżnienie za 2017 rok.

Lista osób, na które można głosować, jest jednak otwarta. Tradycyjnie można zgłosić kandydata za pośrednictwem panelu na www.echodnia.eu lub meilowo pod adresem kulaga@echodnia.eu i jeśli zostanie zaakceptowany przez kapitułę, będzie dołączony do grona nominowanych.

Można głosować wysyłając SMS-y - koszt jednego wynosi 2,46 złotego z VAT oraz za pośrednictwem naszego portalu i przez Facebook. Przy wynikach 50 procent będą stanowić głosy czytelników, a drugie 50 procent głosy kapituły. Zachęcamy do udziału w plebiscycie.

Wideo

Dodaj ogłoszenie