Plebiscyt Sportowy 2017 w powiecie koneckim. Sprawdź nominowanych i zagłosuj

red
W piątek, 17 listopada, zaczynamy jedenastą edycję plebiscytu sportowego „Echa Dnia” w powiecie koneckim. Wybieramy 5 najpopularniejszych sportowców, 1 trenera i 3 talenty, czyli perspektywicznych zawodników do 18 lat oraz - co jest nowością - 1 drużynę amatorską (w przypadku piłki nożnej poniżej trzeciej ligi, a w sportach halowych poniżej drugiego szczebla) i 3 nauczycieli wychowania fizycznego.

Amatorska Drużyna Roku i Nauczyciel Wychowania Fizycznego - zgłoś swojego kandydata

W tej edycji wszystkich plebiscytów powiatowych wybierzemy też Amatorską Drużyny Roku i Nauczycieli Wychowania Fizycznego w poszczególnych powiatach. W powiecie koneckim wybieramy jedną drużynę amatorską (w przypadku piłki nożnej poniżej trzeciej ligi, a w sportach halowych poniżej drugiego szczebla) i 3 nauczycieli wychowania fizycznego.

Wybieramy Drużyna Amatorską i Nauczyciela Wychowana Fizycznego - CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy dziś sylwetki sportowców, trenerów oraz przybliżamy talenty. Są to kandydaci, którzy - naszym zdaniem - zasłużyli na wyróżnienie za 2017 rok. Lista osób, na które można głosować, jest jednak otwarta. Można zgłosić kandydata za pośrednictwem panelu na www.echodnia.eu lub meilowo pod adresem kulaga@echodnia.eu i jeśli zostanie on zaakceptowany przez kapitułę, będzie dołączony do grona nominowanych.

Można głosować wysyłając SMS-y - koszt jednego wynosi 2,46 złotego z VAT oraz za pośrednictwem naszego portalu i przez Facebook. Dodajmy, że podobnie jak w ubiegłym roku przy wynikach 50 procent będą stanowić głosy czytelników, a drugie 50 procent głosy kapituły, w skład której wejdą dziennikarze działu sportowego „Echa Dnia” i Jacek Kowalczyk, z Urzędu Marszałkowskiego.

Głosowanie kończy się w piątek, 19 stycznia 2018 roku, o godzinie 21. Uroczyste rozstrzygnięcie plebiscytu - Gala Finałowa w Targach Kielce - odbędzie się 2 lutego 2018 roku. Wezmą w niej udział gwiazdy sportu. Nie zabraknie laureatów plebiscytu z powiatu koneckiego.

W kolejnym wydaniu „Echa Koneckiego”, 24 listopada, zaprezentujemy pierwszych kandydatów w kategorii najpopularniejsza drużyna i nauczyciele wychowania fizycznego. Uwaga! Od 17 listopada 2017 roku do 5 stycznia 2018 roku możecie Państwo zgłaszać swoją Drużynę i Nauczyciela za pomocą ankiety zamieszczonej na portalu echodnia.eu lub meilowo na adresy kulaga@echodnia.eu, markiewicz@echodnia.eu. Informacje 41 349 53 32.

Wideo

Dodaj ogłoszenie