Plebiscyt Sportowy 2017 w powiecie sandomierskim. Sprawdź nominowanych i zagłosuj

Redakcja
W piątek, 17 listopada rozpoczyna się jedenasta edycja plebiscytu sportowego „Echa Dnia” w powiecie sandomierskim. Tym razem będziemy wybierać pięciu najlepszych sportowców, jednego trenera, a także trzy talenty, czyli perspektywicznych zawodników do 18. roku życia.

Amatorska Drużyna Roku i Nauczyciel Wychowania Fizycznego - zgłoś swojego kandydata

W tej edycji wszystkich plebiscytów powiatowych wybierzemy też Amatorską Drużyny Roku i Nauczycieli Wychowania Fizycznego w poszczególnych powiatach.W powiecie sandomierskim wybieramy jedną drużynę amatorską (w przypadku piłki nożnej poniżej trzeciej ligi, a w sportach halowych poniżej drugiego szczebla) i 3 nauczycieli wychowania fizycznego.

Wybieramy Drużyna Amatorską i Nauczyciela Wychowana Fizycznego - CZYTAJ WIĘCEJ

Rozpoczynamy plebiscyt i prezentujemy sylwetki tych kandydatów, którzy - naszym zdaniem - zasłużyli na wyróżnienie za 2017 rok. Nie brakuje w tym gronie utytułowanych sportowców, medalistów mistrzostw Polski, a nawet imprez międzynarodowych - mistrzostw Europy i świata.

Na liście nominowanych, jak co roku, dominują piłkarze. Mamy również bokserów, lekkoatletów, pływaków, wędkarzy, szczypiornistów, młode gwiazdy bilarda. Wybór jest bardzo bogaty, trudno więc dzisiaj wskazać faworytów.

Lista osób, na które można głosować, jest otwarta. To oznacza, że także Państwo możecie zgłaszać swoich kandydatów, za pośrednictwem panelu na www.echodnia.eu lub pod adresem e-mailowym: kulaga@echodnia.eu. Jeśli zostaną oni zaakceptowani przez plebiscytową kapitułę, będą dołączeni do grona nominowanych. Zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy.

W jedenastej edycji plebiscytu w powiecie sandomierskim można głosować wysyłając SMS-y - koszt jednego wynosi 2,46 złotego z VAT oraz za pośrednictwem naszego portalu i przez Facebook. Także w tym roku została wprowadzona kapituła do plebiscytów powiatowych. Przy wynikach - 50 procent stanowić będą głosy czytelników, a drugie 50 procent głosy kapituły. W jej skład wchodzą dziennikarze „Echa Dnia” oraz Jacek Kowalczyk, dyrektor Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach.

Głosowanie zakończy się w piątek, 19 stycznia, o godzinie 21. Uroczyste rozstrzygnięcie plebiscytu „Echa Dnia” - Gala Finałowa w Targach Kielce - odbędzie się 2 lutego 2018 roku. Wezmą w niej udział gwiazdy sportu. Rzecz jasna, nie zabraknie laureatów plebiscytów powiatowych, także sandomierskim.

Wideo

Dodaj ogłoszenie