Polska Francja na żywo online. Transmisja TV w Internecie [live]

Redakcja
Polska Francja na żywo online. Transmisja TV w Internecie
W sobotni wieczór mecz Polska - Francja w siatkarskich Mistrzostwach Europy. W piątek Polacy wygrali z Turkami. Czy powtórzą ten wyczyn i na dobre usadowią się na pozycji lidera grupy B? Transmisja TV z meczu w Polsat Sport HD. Spotkanie Polska - Turcja na żywo zobaczysz również w Internecie.

POLSKA FRANCJA ONLINE LIVE. TRANSMISJA TV NA ŻYWO [INTERNET]

Polska - Francja na żywo w Internecie. Siatkarskie ME live online [TRANSMISJA TV] - czytaj więcej

W pierwszym secie Turcy doprowadzili już do wyniku 16:15, ale dzięki dobrej grze i znakomitym zagrywkom Michała Winiarskiego to Polacy wygrali 25:22. Drugi set to już dominacja naszych siatkarzy. Rozbili Turków aż 25:15! Gdy jednak wydawało się, że losy meczu są już przesądzone, Turcy niespodziewanie odbili się od dna w trzecim secie i wygrali go 25:22. Później Polacy zachowali się jak prawdziwi faworyci, wygrywając czwarte starcie 25:21.

W drugim meczu na Mistrzostwach Europy reprezentacja Polski zagra z Francją. Na żywo to spotkanie obejrzymy w Polsacie Sport (początek studia o 19, transmisja od 20), oraz w Internecie, na stronie Ipla.tv (za dostęp trzeba zapłacić).