POPKULTUROWY. Najbardziej oczekiwane polskie filmy 2019...

  POPKULTUROWY. Najbardziej oczekiwane polskie filmy 2019 roku. Co będziemy oglądać w kinach?

  Krzysztof Połaski

  Program TV - Telemagazyn.pl

  Aktualizacja:

  Program TV - Telemagazyn.pl

  Chociaż rok 2019 jest już w pełni, to postanowiliśmy zaprezentować Wam listę najbardziej oczekiwanych polskich filmów 2019 roku. Co będziemy oglądać? Jeżeli filmowcy spełnią swoje zapowiedzi, to do kin trafią m.in. filmowa biografia Zenka Martyniuka, kolejny film Patryka Vegi oraz "Psy 3" Władysława Pasikowskiego! Będzie się działo!
  Rok 2019 w polskim kinie zapowiada się bardzo ciekawie oraz smakowicie. Za nami już premiery bardzo dobrych tytułów, czyli "Córki trenera" Łukasza Grzegorzka oraz "Monumentu" Jagody Szelc. Te obrazy są dowodem, że młodzi polscy filmowcy nie tylko mają coś do powiedzenia, ale przy okazji wykształcili też swój własny filmowy język. Do tego grona za moment z "Wilkołakiem" dołączy Adrian Panek; ten film był absolutnym hitem ubiegłorocznego festiwalu w Gdyni.

  W formie może być też kino rozrywkowe. Patryk Vega już zdążył pokazać "Kobiety mafii 2", po czym szybko przeniósł się na plan kolejnego filmu - "Small World". To PODOBNO ma być zupełnie odmienna produkcja od pozostałych filmów Vegi. Problem w tym, że takie zapowiedzi słyszymy niemalże przy każdej premierze... Z drugiej strony Vega znowu może zaskoczyć doborem obsady i rozmachem realizacyjnym. Poczekamy, zobaczymy, byle do września.

  RESZTĘ ARTYKUŁU KRZYSZTOFA POŁASKIEGO ZNAJDZIECIE NA PORTALU TELEMAGAZYN.PL

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo