Porażka GKS Ekom Futsal Nowiny ze Słomniczanką

/dor/
Drużyna z Nowin ma problemy kadrowe i to odbija się na wynikach.

Nie udało się przerwać złej passy. GKS Ekom Futsal Nowiny uległ na wyjeździe Słomniczance Słomniki 2:6 w meczu pierwszej ligi futsalu.

Słomniczanka Słomniki - GKS Ekom Futsal Nowiny 6:2 (4:1)
Bramki: Adam Przeniosło 3, 19, 34, Marcin Czech 3, Adrian Pater 7, Artur Ząbek 31 - Paweł Markowicz 2, Emil Lurzyński 24.
GKS Ekom Futsal: Dobrodziej - Karczewski, Musiał, Paweł Markowicz, Piotr Markowicz - Leski, Król, Lurzyński, Milcarz, Korol.

Drużyna z Nowin cały czas boryka się z problemami kadrowymi i odbija się to na wynikach (ze Słomniczanką nie grali Szymkiewicz, Łabęcki, Zacharski). W sobotę poniosła czwartą porażkę z rzędu. Początek meczu zupełnie na to nie wskazywał, bo to podopieczni trenera Piotra Lichoty objęli prowadzenie po strzale Pawła Markowicza w 2 minucie. Znowu jednak chwila dekoncentracji spowodowała, że w ciągu 50 sekund GKS Ekom Futsal stracił dwie bramki i przegrywał 1:2. Przed przerwą gospodarze zadali jeszcze dwa ciosy i stało się jasne, że drużynie z Nowin po przerwie trudno będzie odrobić tę stratę. Stać ją było na jedno trafienie - Emila Lurzyńskiego. Słomniczanka, mająca w składzie zawodników ogranych w ekstraklasie, po przerwie strzeliła dwa gole i zainkasowała komplet punktów.