Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W drugim meczu kontrolnym podczas zgrupowania w Turcji...

Porażka Korony Kielce w sparingu z rumuńskim Sepsi Sfântu Gheorghe 0:1 [ZDJĘCIA]

W drugim meczu kontrolnym podczas zgrupowania w Turcji Korona Kielce przegrała z Sepsi SF. Gheorghe 0:1.
Korona Kielce – Sepsi SF. Gheorghe 0:1 (0:0)
Bramki: Diaz 62.
Korona (I połowa): Kozioł – Spychała, Marquez, Tzimopoulos, Gardawski – Pacinda, Theobalds, Żubrowski, Cebula (32. Sowiński) – Arweladze, Pućko.

Korona (II połowa): Sokół – Prętnik, Pierzchała, Gnjatić, Lisowski – Gill, Radin, Zalazar, Lioi – Papadopulos (66. Sowiński), Djuranović.

Sepsi (wyjściowa jedenastka): Fejer – Bouhenna, Csiszer, Fulop, Gal, Celea, Safarenko, Stefan, Stefanescu, Vasvari, Velev.

W pierwszej połowie dobrą bramkowa okazję miał Marcin Cebula, ale po jego strzale piłka przeszła minimalnie obok słupka. Na początku drugiej połowy gola mogli strzelić Ognjen Gnjatić i Uros Djuranović, ale zabrakło precyzji. Gdy wydawało się, że piłkarze Korony mają mecz pod kontrolą, niespodziewanie to rumuński zespół wyszedł na prowadzenie - Diaz strzałem w długi róg skierował piłkę do siatki.

Korona miała okazje do wyrównania, jednak żadnej nie udało się wykorzystać. Już w najbliższą środę kielecki zespół czeka kolejne spotkanie sparingowe. Rywalem będzie ukraiński Olimpik Donieck.