Porażka Korony ze Stalą Mielec aż 1:4 w zamkniętym sparingu na Kolporter Arenie. Gola strzelił Elia Soriano

saw
Elia Soriano zdobył honorowego gola dla Korony w przegranym sparingu ze Stalą Mielec Sławomir Stachura
W meczu kontrolnym rozegranym na Kolporter Arenie, ekstraklasowa Korona Kielce przegrała z pierwszoligową Stalą Mielec 1:4. Honorową bramkę dla Korony w 44 minucie zdobył Elia Soriano.

Korona Kielce - Stal Mielec 1:4 (1:2)
Bramka:
Elia Soriano 44 - Sebastian Bergier 8, Leândro 43, Grzegorz Tomasiewicz 85, Mendi 86

Spotkanie było zamknięte dla kibiców i dla mediów na prośbę trenera Stali Artura Skoworonka.

Trwa reprezentacyjna przerwa. Kolejny mecz w ekstraklasie, Korona rozegra w niedzielę, 15 września. O godzinie 15.30 zmierzy się z Pogonią w Szczecinie.

ZOBACZ >>> REZERWY KORONY ROZBIŁY NEPTUNA KOŃSKIE NA SZCZYCIE CZWARTEJ LIGI. DWA GOLE GÓRSKIEGO, LETTIERI NA TRYBUNACH [MNÓSTWO ZDJĘĆ, WIDEO]

Nowa Korona Kielce - wszyscy piłkarze bez tajemnic!