Porażka KSZO 1929 Ostrowiec w pierwszym sparingu. Grali dwaj nowi zawodnicy

Dorota Kułaga
Konrad Zacharski bronił w pierwszej połowie i raz skapitulował po strzale Dawida Gardynika. Fot. Archiwum
Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec rozegrali pierwszy mecz kontrolny. Przegrali u siebie z Powiślanką Lipsko 0:1. Jedyną bramkę zdobył Dawid Gardynik, były zawodnik KSZO 1929.

KP KSZO 1929 Ostrowiec – Powiślanka Lipsko 0:1 (0:1)

Bramka: Dawid Gardynik 36.
KSZO (1. połowa): Zacharski – D. Cheba, Sołtykiewicz, Kudriawcew, Persona – Kamiński, Czajkowski, Sarwicki, zawodnik testowany, Janik – Grunt
KSZO: (2.połowa): Olszewski – P. Cheba, Czajkowski, Sołtykiewicz, Janik – Kapsa, Mąka, Puton, Mężyk, Persona (66. Łokieć) – Kamiński.

W KSZO 1929 zagrali dwaj nowi zawodnicy. Po przerwie bronił Adrian Olszewski i miał niewiele pracy. Przez całe spotkanie w ataku występował Dawid Kamiński. Był niezwykle aktywny, ale gola nie strzelił.

Kolejny mecz sparingowy piłkarze KSZO rozegrają w środę, 31 stycznia. Na boisku przy ulicy Kolejowej podejmą Wisłę Sandomierz. Początek spotkania o godzinie 17.