Porażka KSZO 1929 Ostrowiec w sparingu z Motorem Lublin 1:3. Jedyną bramkę zdobył Wojciech Trochim [ZDJĘCIA]

MAJ
W pierwszym sobotnim meczu kontrolnym trzecioligowy KSZO 1929 Ostrowiec przegrał z Motorem Lublin 1:3 (0:2). Jedyną bramkę dla zespołu prowadzonego przez Marcina Sasala zdobył Wojciech Trochim w 61 minucie z karnego. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Motor Lublin 1:3 (0:2).0:1 – Dominik Kunca, 31 min. z rzutu karnego0:2 – Bartosz Rymek 44 1:2 – Wojciech Trochim 61 z rzutu karnego1:3 – Filip Wójcik 90+3KSZO (I połowa): Lipiec – Rząsa, Tadrowski, Mężyk, Kaczmarek – Bełczowski, Kasperkiewicz, Laskoś, Chrzanowski, Trochim- Grunt.KSZO (II połowa): Lipiec – P. Cheba, Tadrowski, Mężyk, Kaczmarek – Persona, Chudyba, Imiołek, Pawlik, Trochim – Gębalski.Motor (I połowa): Olszewski – Gruszkowski, Grodzicki, Łukasik, zawodnik testowany I, Kunca, Rymek, Duda, Swędrowski, Ceglarz, Paluch. Motor (II połowa): Kalinowski – zawodnik testowany II, Cichocki, Łukasik (90.Zbiciak), Michota, Nowak, Król, Kumoch, Darmochwał, Wójcik, Ropski.Obie drużyny przebywały na murawie ponad sto minut, ponieważ trenerzy umówili się, że mecz będzie trwał 2 razy po 50 minut.W pierwszej połowie meczu na boisku dominowali zawodnicy Motoru Lublin, którzy przeprowadzali składne akcje, a zawodnicy KSZO dobrze się bronili. W 34 minucie pierwszej szczęści meczu skutecznie rzut karny egzekwował Dominik Kunca i goście prowadzili 1- 0. Gdy wydawało się,że gra się wyrównała na 2- 0 dla gości podwyższył Bartosz Rymek. Druga polowa meczu była bardzo widowiskowa. Zawodnicy grali niezwykle szybko i ambitnie. Gra piłkarzy KSZO mogła się podobać. Gdy w 50 minucie meczu Wojciech Trochim zdobył kontaktowego gola z rzutu karnego wydawało się, że KSZO wywalczy remis z trudnym przeciwnikiem. Tak się jednak nie stało. W 85 minucie meczu błąd obrony KSZO wykorzystał Karol Wójcik i tym samym ustalił wynik meczu na 3-1 dla Motoru.- Wyniki sparingów nie są dla nas istotne – mówi prezes KP KSZO Mirosław Świrta. - Najważniejsze jest to, że nasi zawodnicy grają coraz lepiej. Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra i to mnie cieszy. Na dobre wyniki przyjdzie jeszcze czas.- Popełniliśmy sporo błędów zwłaszcza w środkowej strefie boiska- mówi trener KP KSZO Marcin Sasal. - Na niektórymi elementami gry musimy jeszcze popracować.Za tydzień, w sobotę 22 lutego, o godzinie 12 na boisku przy ulicy Kolejowej piłkarze KSZO zagrają kontrolny mecz ze Stalą Kraśnik.(MAJ) Zdjęcia Mariusz Jabłoński
W pierwszym sobotnim meczu kontrolnym trzecioligowy KSZO 1929 Ostrowiec przegrał z Motorem Lublin 1:3 (0:2). Jedyną bramkę dla zespołu prowadzonego przez Marcina Sasala zdobył Wojciech Trochim w 61 minucie z karnego.