Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Piłkarze trzecioligowego KSZO 1929 Ostrowiec przegrali...

Porażka KSZO 1929 Ostrowiec w sparingu ze Stalą Rzeszów 1:3. Jedyną bramkę zdobył Jakub Chrzanowski

Piłkarze trzecioligowego KSZO 1929 Ostrowiec przegrali pierwszy mecz kontrolny. Na wyjeździe ulegli 1:3 Stali Rzeszów. Bramkę dla KSZO 1929 zdobył Jakub Chrzanowski w 2 minucie z karnego, a dla Stali Jakub Kądziołka, Artur Pląskowski, Błażej Szczepanek.
Mecz zaczął się bardzo obiecujące, ponieważ już w 2 minucie spotkania bramkę z rzutu karnego zdobył Jakub Chrzanowski. Później na boisku przeważali piłkarze Stali Rzeszów.
- Wynik,tego meczu nie jest dla nad bardzo istotny – mówi Sebastian Mazur , dyrektor do spraw sportowych KSZO 1929 Ostrowiec. - Ważne, że wszyscy zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze. Szczególnie ciesz nas to, że młodzi piłkarze zagrali bardzo dobre spotkanie. Będę kolejne sparingi podczas, których wykrystalizuje się skład.
Był to pierwszy sparing ostrowieckiego zespołu pod wodzą nowego trenera Marcina Sasala. Kolejny 18 stycznia o godzinie 12 z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza.