Porażka naszych piłkarzy ręcznych na Olimpiadzie Młodzieży

PK
Od przegranej rozpoczęła reprezentacja województwa świętokrzyskiego udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce ręcznej chłopców.

Nasi szczypiorniści przegrali w Ciechanowie z reprezentacją województwa lubelskiego 18:22 (9:14).

Drużyna Świętokrzyskiego w 8 minucie przegrywała już 1:6, w 15 doprowadziła do wyniku 7:8, ale rywale znów odskoczyli na kilka bramek i w drugiej połowie kontrolowali wynik.

Świętokrzyskie: Wodecki, Wałach – Szaniawski 2, Murzec 3, Stawiarz, Miksiewicz 1, Winiarski 2, Mierzwiński 4, Zdziech 1, Wójcik, Urbanowski 5, Radomski.