Porażka Neptuna Końskie ze Stalą Mielec

(KAR)
W sobotnim meczu Centralnej Ligi Juniorów, rozgrywanym w Woli Chorzelowskiej, Neptun Końskie przegrał ze Stalą Mielec 1:3. Do przerwy Konecczanie wygrywali 1:0.

Stal Mielec - Neptun Końskie 3:1 (0:1)

Bramka: Piotr Zieliński 18 dla Neptuna.

Neptun: Wodecki (68. Kurp) - Kos, Skalski, Banasik, Nowakowski - Kowalczyk (90. Broniewski), Kulczyński, Madej, Wiaderny - Kijewski, Zieliński.

Konecki zespół już w 5 minucie mógł objąć prowadzenie. Sytuacji sam na sam z golkiperem gospodarzy nie wykorzystał Piotr Zieliński. Napastnik Neptuna był popisał się skutecznością w 18 minucie. Precyzyjnym strzałem umieścił on piłkę w bramce gospodarzy. Goście mogli prowadzić 2:0, ale w 34 minucie gola strzelonego przez Kamila Kowalczyka nie uznał arbiter, dopatrując się pozycji spalonej. Po przerwie Stal zaczęła przeważać na boisku. Stal wykorzystała zamieszanie podbramkowe doprowadzając do wyrównania. Drugą bramkę zespół z Mielca zdobył po kontrowersyjnym rzucie karnym, którego zdaniem gości wcale nie powinno być. Ostatecznie Stal zwyciężyła 3:1.

- Szkoda, że chociaż punktu nie przywieźliśmy do Końskich. W pierwszej połowie mimo optycznej przewagi przeciwników, umiejętnie się broniliśmy. Po przerwie zabrakło nam sił - powiedział Arkadiusz Jarząb, trener Neptuna.

W sobotę, 3 września, o godzinie 15, Neptun zmierzy się na własnym boisku z Wisłą Kraków.