Porażka Nowin z Heiro w pierwszej lidze

Dorota Kułaga
Zespól z Nowin doznał porażki 1:5 z Heiro.
Zespól z Nowin doznał porażki 1:5 z Heiro. GKS Ekom/Facebook
Drużyna GKS Ekom Futsal w hali w Nowinach uległa Heiro Rzeszów 1:5 w I Polskiej Lidze Futsalu.

GKS Ekom Futsal Nowiny - Heiro Rzeszów 1:5 (0:3)

Bramki: Daniel Cyranowski 39 - Piotr Codello 4, Jakub Wdowik 12, Radosław Adamski 13, Sebastian Brocki 32, Andrij Lutsiv 38.
GKS: Dobrodziej, Kozub, Leski - Lurzyński, Ponikowski, Łabęcki, Paweł Markowicz - Król, P. Szymonek, Zacharski, Lasota, R. Szymonek, Cyranowski, Dorowski.

Podopieczni trenera Adama Lichoty słabo zaczęli mecz. Rywal do przerwy zdobył trzy bramki i właściwie rozstrzygnął losy spotkania. Po przerwie goście zadali jeszcze dwa ciosy. Rozmiary porażki zmniejszył w 39 minucie Daniel Cyranowski.
W innych meczach: Odra Opole - Gwiazda Ruda Śląska 0:0, Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Futsal Team Brzeg 8:0, Malwee Łódź - AZS UMCS Lublin 2:6, GSF Gliwice - Berland OSiR Komprachcice 3:2, GKS Tychy - Remedium Hybryd Pyskowice 3:0.

1. GKS Tychy 8 21 33-15
2. GSF Gliwice 8 21 36-17
3. Orzeł Jelcz Laskowice 8 18 34-16
4. Odra Opole 8 16 28-16
5. Gwiazda Ruda Śląska 8 16 27-18
6. Futsal Team Brzeg 8 12 36-32
7. AZS UMCS Lublin 8 12 31-26
8. Berland Komprachcice 8 9 22-26