Porażka piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia Ostrowiec w Świdnicy

mir
W meczu piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia przegrał z ŚKPR Świdnica.

ŚKPR Świdnica - KSZO Odlewnia Ostrowiec: 40:36 (17:17).

KSZO: Piątkowski,Zając - Grabowski, Bulski, Falasa, Cukierski, Kogutowicz, Jurasik, Granat, Bernacki, Goliszewski, Kieloch, Sobut, Antolak, Hubka, Wędrak.

Początek meczu był wyrównany, a ekipa z Ostrowca kilka razy wychodziła na prowadzenie. Żadnej z drużyn nie udało się jednak uzyskać większej przewagi, a na tablicy wyników często widniał remis. Ostatecznie pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem. Tu po zmianie stron gospodarze zdobyli cztery bramki nie tracąc żadnej (21:17) i taką przewagę utrzymywali przez kilkanaście minut. Kwadrans przed końcem gospodarze prowadzili już 29:23. KSZOzdołała nieco zmniejszyć starte (31:28 w 50 min), ale gospodarze nie dali sobie już odebrać zwycięstwa.