Porażka Sparty Dwikozy w Chmielniku z Zenitem 0:1 na inaugurację klasy okręgowej. Czerwień dla bramkarza

dor
Na inaugurację klasy okręgowej Sparta Dwikozy przegrała z Zenitem Chmielnik 0:1. Fot. Sparta Dwikozy
W meczu pierwszej kolejki klasy okręgowej Sparta Dwikozy przegrała w Chmielniku z Zenitem 0;1.

Zenit Chmielnik - Sparta Dwikozy 1:0 (0:0)
Bramka: Mateusz Kowalczyk 70.
Zenit: Matałowski - Gudwański, Bracisiewicz, Pawłowski, Gołębiowski - Kowalczyk (70. Ślusarski), Palka (80. Pechliński), Trojan, Orliński (85. Pilawski) - Gąsior, Misztal (60. Kuśmierek).
Sparta: Pietowski - Drożdzal, Spyra, Cieśla, Bidas - Dubiel, P. Majewski, Ponikowski, Lebida, Chorab (65. Kiliański) - Kułaga

-W 90 minucie zdobyliśmy drugą bramkę, jej autorem był Pilawski, ale sędzia jej nie uznał, bo uznał, że wcześniej odgwizdał koniec meczu. Bramkarz gości w 88 minucie dostał czerwona kartkę za faul - mówił Wojciech Gołębiowski, kierownik drużyny Zenitu.
Dodał, że jego klub czeka na certyfikaty dwóch zagranicznych zawodników - bramkarza z Ukrainy i Brazylijczyka Samira.

Sparta kończyła mecz w dziesiątkę, ponieważ bramkarz Krzysztof Piętowski otrzymał czerwoną kartkę.