Porażka Świętokrzyskiego ZPN z Wielkopolskim ZPN na zakończenie w Pucharze Kazimierza Deyny w Nowinach [WIDEO, ZDJĘCIA]

Jaromir Kruk
Reprezentacja Świętokrzyskiego ZPN prowadzona przez Michała Sarka na zakończenie fazy grupowej przegrała w Nowinach z Wielkopolskim ZPN 0:2 (0:0). Fot. Kamil Bielaszewski
Reprezentacja Świętokrzyskiego ZPN prowadzona przez Michała Sarka na zakończenie fazy grupowej przegrała w Nowinach z Wielkopolskim ZPN 0:2 (0:0) i zajęła czwarte, ostatnie miejsce w grupie A. Gospodarze nie zdobyli punktu, a wyżej notowanemu rywalowi przeciwstawili ambicję.

W pierwszej połowie świetnie bronił Antoni Palacz. Po przerwie zastąpił go Karol Rzepa i dwukrotnie skapitulował. – Świętokrzyskie grało w piłkę, walczyło ambitnie, ale jakość była po naszej stronie – podsumował Mirosław Wódkowski, trener Wielkopolskiego ZPN, który zagra w piątek w finale z Dolnośląskim ZPN. Gospodarzom na pocieszenie pozostał pamiątkowy puchar, a także pochwały za organizację imprezy.