Porażka Wisły Sandomierz w Puławach

PK
Kamil Markiewicz
W niedzielnym meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych Azoty II Puławy wygrały z Wisłą Sandomierz.

Azoty II Puławy – Wisła Sandomierz 30:23 (14:12)

Wisła: Skowron, Kołacz, Kuchnicki – Solon 3, Bakalarz 4, Białkowski 1, Werstler 3, Teterycz 1, Serafin 1, Kubisztal 3, Dusak 7.

Do 24 minuty mecz był bardzo wyrównany, w tym momencie był remis 9:9. Końcówka pierwszej połowy przebiegała z lekką przewagą gospodarzy. Wisła zdobyła dwie pierwsze bramki po przerwie i doprowadziła do remisu. Jednak od tej chwili, kolejne 9 minut puławianie wygrali 7:1, korzystając z nieskuteczności sandomierzan, którzy obijali piłką bramkarza rywali. Zrobiło się 21:15 i już do końca spotkania Azoty kontrolowały sytuację.