Portugalia - Walia 2:0. Zobacz gole. Powtórka, zdjęcia z meczu

red
Portugalia - Walia 2:0 na Euro 2016. Powtórka, gole, skrót, wszystkie bramki

Portugalia - Walia 2016.07.06. Powtórka meczu w Internecie - zobacz

Pierwszy półfinał Euro 2016. Nuda w pierwszej połowie

Mecz Portugalia - Walia był pierwszym półfinałem Euro 2016. Walia pokonała w ćwierćfinale francuskiego turnieju Belgię. Walijczycy zmierzyli się z Portugalią, która wyeliminowała po rzutach karnych Polskę.

Pierwszy kwadrans meczu upłynął bez bramek. Portugalia miała przytłaczającą przewagę w posiadaniu piłki - 63 do 37. W 22. minucie Gareth Bale przeprowadził rajd prawym skrzydłem, podał w pole karne, ale Rui Patricio w ostatniej chwili przejął piłkę. Chwilę później Adrien Silva odpowiedział niecelnym strzałem. Po nudnej pierwszej połowie na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis. Gra obydwu zespołów nie była porywająca. Było to widać po reakcjach kibiców zgromadzonych na stadionie w Lyonie. W pewnym momencie można było odnieść wrażenie, że publiczność śpi.

Gdzie obejrzeć powtórkę meczu Portugalia - Walia?

PORTUGALIA - WALIA. DRUGA POŁOWA

Podobnego zdania byli eksperci w studiu, którzy pierwszą połowię meczu Portugalia - Walia określili mianem piłkarskich szachów.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia piłkarzy Portugalii. W 50 minuicue Cristiano Ronaldo dostał celne dośrodkowanie z prawej strony od Joao Mario i z pięciu metrów wpakował piłkę do siatki Walijczyków.

POWTÓRKA GOLA Z WALIĄ - CRISTIANO RONALDO 6.07.2016

Od tej pory to wyspiarze musieli rzucić się do ataku. Oczy wszystkich zwrócone były oczywiście na lidera reprezentacji Walii Garetha Bale'a. Jednak w chwilę później bramkarz Wayne Hennessey musiał wyciągać piłkę z siatki, bo drugiego gola Portugalii zdobył Nani. W 54 minucie piłkarz dotknął nogą piłki po uprzednim strzale Cristiano Ronaldo, zmieniając jej kierunek, i mieliśmy wynik 2:0.

POWTÓRKA GOLA Z WALIĄ - NANI 6.07.2016

W 63. minucie Cristiano Ronaldo był bliski podwyższenia wyniku. Po jego strzale z rzutu rożnego piłka minimalnie minęła okienko bramki walijskiej. W 77 minucie mocno strzelał Gareth Bale ale Rui Patricio zdołał obronić to uderzenie.

W regulaminowym czasie był wynik 2:0 dla Portugalii. W finale zespół ten zmierzy się ze zwycięzcą drugiego półfinału - Niemcy - Francja. Początek tego spotkania w czwartek o godzinie 21.