Zamknij

Echo Dnia

Postanowienia noworoczne znanych mieszkańców regionu świętokrzyskiego. Od planu bycia... pilotem, wnuczków do wycieczki do Barcelony

Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [10/14] Poprzednie Następne

Ania Zielińska-Brudek

Anna Zielińska Brudek, w przeszłości nauczycielka, dziennikarka i policjantka, teraz poetka członkini Związku Literatów Polskich:

- W kolejnym roku chciałabym zachować taką samą radość życia jaką mam obecnie. Uważam, że człowiek, mimo ciężkich przeżyć, teraz tych związanych z pandemią nie powinien składać się z rozpaczy. Mnie ciężkie sytuacje, których w życiu miałam wiele nauczyły pokory. Marzę o tym, aby pozostała z nami ta solidarność, którą sprowokowała pandemia na dłużej. Do moich postanowień noworocznych należy też pisanie, a także utrwalenie dwóch obrazów. Pokazanie heroicznej walki z niewidzialnym wrogiem, wirusem, którą cały czas prowadzi moja przyjaciółka Marta Solnica, dyrektor Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego oraz, jako przedstawicielki Związku Literatów zachęcenie młodych ludzi do pisania i obrazowania ich świata i przeżyć. To może być dla nich swoista terapia.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy