Powrót do udanego życia seksualnego - pomoże klinika Gemma

  Powrót do udanego życia seksualnego - pomoże klinika Gemma

  (LB)

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Vaginal Narrower to pierwsze na świecie wchłanialne nici z serii Happy Lift wykorzystywane do minimalnie inwazyjnej plastyki krocza.

  Vaginal Narrower to pierwsze na świecie wchłanialne nici z serii Happy Lift wykorzystywane do minimalnie inwazyjnej plastyki krocza. ©archiwum

  Dolegliwości menopauzalne czy rozluźnienie pochwy nie muszą być przeszkodą. Klinika Gemma proponuje specjalny promocyjny pakiet rewitalizacyjny.
  Vaginal Narrower to pierwsze na świecie wchłanialne nici z serii Happy Lift wykorzystywane do minimalnie inwazyjnej plastyki krocza.

  Vaginal Narrower to pierwsze na świecie wchłanialne nici z serii Happy Lift wykorzystywane do minimalnie inwazyjnej plastyki krocza. ©archiwum

  Porody drogami natury, zabiegi nacięcia i szycia poporodowego, naturalny proces starzenia się organizmu i zachodzące w nim zmiany hormonalne związane z okresem menopauzy, mogą prowadzić do defektów funkcjonalno-kosmetycznych związanych ze zbyt szerokim wejściem do pochwy. Następstwem tego mogą być otarcia czy wtórne nadkażenia okolic intymnych, a kolejnym bardzo ważnym problemem - pogorszenie jakości życia seksualnego. Jak temu zaradzić?

  - Paniom borykającym się z podobnymi problemami proponujemy pakiet trzech zabiegów w promocyjnej cenie. W jego skład wchodzi, zabieg typu lifting z użyciem nici Vaginal Narrower, powiększenie punktu G oraz laserowe leczenie rozluźnienia pochwy - mówi Paweł Siewierski, menadżer Centrum Medycyny Intymnej Gemma, które mieści się przy ulicy Podklasztornej 120/2 w Kielcach.

  Nici zwężą
  Vaginal Narrower to pierwsze na świecie wchłanialne nici z serii Happy Lift wykorzystywane do minimalnie inwazyjnej plastyki krocza.

  Zabieg umieszczania nici przeprowadzany jest w ramach chirurgii jednego dnia, nie wymaga bowiem zastosowania znieczulenia ogólnego oraz hospitalizacji. - Stosuje się znieczulenie miejscowe, aby zminimalizować dyskomfort odczuwany podczas wprowadzania nici do tkanek. Nić umieszcza się przez małe nacięcia i osadza pod skórą krocza lub w płytko położonych mięśniach tej okolicy. Nacięcia zamykane są cienkimi szwami - tłumaczy doktor Michał Jarosiński. - Najczęściej w tkankach krocza osadza się jedną nić - to wystarczy, aby uzyskać pożądany efekt. Jedynie cięższe defekty wymagają użycia dwóch nici - dodaje.

  Efekty zabiegu widoczne natychmiast to zwężenie wejścia do pochwy, długoterminowe to pobudzenie procesów odnowy biologicznej co skutkuje odmłodzeniem i poprawą napięcia tkanek.

  Powiększanie punktu G
  - Na przedniej ścianie pochwy znajdują się liczne zakończenia nerwów czuciowych, które są stymulowane w czasie stosunku. - tłumaczy doktor Michał Jarosiński.
  Powiększanie punktu G jest nowoczesną, niechirurgiczną metodą, której celem jest uwydatnienie i ujędrnienie tej okolicy poprzez wstrzyknięcie preparatu kwasu hialuronowego. -
  Sam zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa zaledwie kilka minut. W 4 godziny po zabiegu kobieta może prowadzić normalną aktywność seksualną, często już o zwiększonej intensywności doznań- podkreśla specjalista, zaznacza jednak, że efekty mogą różnić się u poszczególnych pacjentek.

  Laser odmłodzi
  Zabieg odmładzania pochwy przy użyciu nowoczesnego lasera CO2 MonaLisa Touch jest prosty i bezpieczny, trwa 15 minut i u zdecydowanej większości kobiet przebiega całkiem bezboleśnie. - Polega na wprowadzeniu do pochwy specjalnej końcówki i działaniu na ściany pochwy promieniami lasera o odpowiednio dobranej energii. Stymulowane w ten sposób tkanki rozgrzewają się, co prowadzi do skracania i pogrubiania znajdujących się w nich włókien kolagenowych, ich gruntownej przebudowy i produkcji nowego kolagenu. W efekcie śluzówka pochwy staje się grubsza, bardziej jędrna, elastyczna i napięta, a cała pochwa ciaśniejsza i lepiej nawilżona. Redukcji ulega też problem nietrzymania moczu - wyjaśnia ginekolog z kliniki Gemma, Michał Jarosiński.

  Na efekt zabiegu należy poczekać około 6 tygodni, a utrzymuje się on nawet kilkanaście lat. - Z badań statystycznych wynika, że 95% poddanych zabiegowi kobiet odczuwa wyraźną poprawę w postaci zwężenia światła pochwy, zmniejszenia nasilenia lub ustąpienia objawów nietrzymania moczu, a także poprawy doznań seksualnych i ogólnego komfortu życia - dodaje lekarz.

  Centrum Medycyny Intymnej Gemma mieści się przy ulicy Podklasztornej 120/2 w Kielcach. Dodatkowe informacje na temat oferty można uzyskać pod numerem telefonu 602-182-321, na stronie internetowej www.gemma-intima.pl oraz na facebookowym profilu Centrum.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki

  Wideo