Prawie 200 zawodników rywalizowało w Kielcach w Turnieju Orlęta Kielce CUP dla piłkarzy z rocznika 2012 [ZDJĘCIA]

Dorota Kułaga
Orlęta Kielce Facebook
W sobotę na Hali Legionów w Kielcach zespół LKS Orlęta Kielce organizował Turniej Orlęta Kielce CUP dla młodych zawodników do lat 9 urodzonych w roczniku 2012. Jednym z patronów medialnych tej bardzo dobrze zorganizowanej imprezy było Echo Dnia.

Rywalizowało około 200 zawodników z 16 drużyn, nie tylko z województwa świętokrzyskiego. Na wszystkich zawodników czekały upominki, medale, oraz wyróżnienia. Podczas wręczania nagród wiceprezydent Miasta Kielc Marcin Chłodnicki wręczył także puchary ufundowane przez - Prezydenta Kielc Bogdana Wentę, wiceprezydentów Agatę Wojdę, i Marcina Chłodnickiego oraz Radne Miasta Kielce Annę Kibortt oraz Katarzynę Zapałę.

Zwycięzcami Turnieju został Piłkarska Akademia Skarżyska PAS, który w Finale pokonał Beniaminek Soccer Schools Iłża, natomiast w meczu o 3 miejsce Broń Radom pokonała Akademia Piłkarska DAP Kielce Kielce.