PRAWYBORY 2018 Ważne informacje dla kandydatów

NT
Oto ważne informacje dotyczące akcji PRAWYBORY 2018.

Aktualne wyniki głosowania można znaleźć pod adresem www.echodnia.eu/swietokrzyskie/prawybory

W naszej akcji można głosować dokładnie tak, jak w prawdziwych wyborach. Poprzez SMS głosujemy na poszczególnych kandydatów. Zwycięży kandydat, który otrzyma najwięcej głosów SMS. Głosowania dokonuje się poprzez przesłanie SMS na numer 72355 w treści wpisując prefiks podany przy kandydaturze, po kropce wpisując numer wybranego kandydata.

JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

O udziale w akcji Prawybory 2018 warto poinformować swoich wyborców. Z pewnością chętnie już teraz oddadzą głos. Bardzo skuteczna jest aktywność na Facebooku. Tam warto dziękować za głosy i lajkować pozytywne komentarze, które z pewnością będą się pojawiać w czasie trwania akcji.

PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

W czasie trwania akcji PRAWYBORY 2018 wyniki głosowania będą prezentowane w drukowanych wydaniach gazety. W najbliższy piątek, 12 października o akcji napiszemy obszernie w tygodnikach dołączanych do "Echa Dnia". Liderów PRAWYBORÓW będzie także prezentować na naszym portalu www.echodnia.eu oraz na naszych stronach na Facebooku. Po zakończeniu głosowania szczegółowe wyniki przedstawimy w gazecie i w internecie w piątek, 19 października.

Informacji o akcji udziela Natalia Turek
- tel. 500 330 063 (pon. - pt. w godz. 9-16),
e-mail: [email protected]

Regulamin akcji

Wideo