Przegrana piłkarzy ręcznych AZS UJK Kielce z liderem

(PK)
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, ASPR Zawadzkie pokonała AZS UJK Kielce.

ASPR Zawadzkie – AZS UJK Kielce 35:22 (19:14)
AZS UJK: Jastrząb, Duda – Dobrowolski 1, Papaj, Curyło 4, Boszczyk 7, Kutwin 4, Michalski, Bysiak 2, Bednarski 4, Wojda.
Mimo mocno okrojonego składu (choroby, kontuzje) „akademicy” wstydu na boisku lidera sobie nie narobili. W pierwszej połowie wręcz przeciwnie, bo w 5 minucie prowadzili 4:0, a w 10 – 6:2. Zawadzkie doprowadziły do remisu w 18 minucie (8:8), a potem powoli zaczęły budować przewagę. Druga połowa to już wyraźniejsza różnica na korzyść gospodarzy, kielczanom zabrakło sił. W zespole AZS UJK wyróżnili się obaj bramkarze, Filip Jastrząb i Paweł Duda.
W innych meczach: Gloria Katowice - MKS Bił-goraj 21:25 (9:9), Orlik Brzeg - Vive Tauron II Kielce - przełożony na 23 marca, pauzował Orzeł Przeworsk, Azoty II Puławy - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 28:34 (13:16), Grunwald Ruda Śląska - Wisła Sandomierz 28:24 (13:12)