Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Piłkarze Korony Kielce zremisowali z Wisłą Kraków 2:2 (1:1)...

Przepychanki, dużo fauli, kartek i remis Korony Kielce z Wisłą Kraków 2:2 w Centralnej Lidze Juniorów [WIDEO, DUŻO ZDJĘĆ]

Piłkarze Korony Kielce zremisowali z Wisłą Kraków 2:2 (1:1) w Centralnej Lidze Juniorów do 18 lat. Mecz odbył się na stadionie przy ulicy Szczepaniaka w Kielcach. Było dużo emocji, zwłaszcza w końcówce, ostrych fauli, kartek i przepychanki między zawodnikami obu drużyn. Korona miała więcej bramkowych okazji. Nie wykorzystała kilku znakomitych sytuacji, między innymi rzutu karnego. -Jest niedosyt - przyznał po meczu Paweł Czaja, trener juniorów Korony.

Korona Kielce - Wisła Kraków 2:2 (1:1)
Bramki: dla Korony Karol Turek 10, Miłosz Gierczak 90.
Korona: Karyś — Cukrowski, Dela, Kośmicki, R. Turek - Kaczmarski (55. Gierczak), K. Turek, Konstantyn (55. Tomczyk), Słabosz, Skupień (75. Żądło) - Konstantyn.

W 10 minucie Korona objęła prowadzenie po strzale Karola Turka. Wisła przed przerwą odpowiedziała bramką. Gospodarze mogli strzelić drugiego gola, ale Jakub Rybus nie wykorzystał karnego.

Po przerwie Korona miała doskonałe okazje do objęcia prowadzenia, ale brakowało skuteczności, albo udanie interweniował bramkarz gości. Wisła grając w osłabieniu (czerwona kartka) niespodziewanie zdobyła bramkę. Korona grająca z dużą determinacją wyrównała w 90 minucie po strzale Miłosza Gierczaka. Miała jeszcze inne dobre okazje do zdobycia zwycięskiej bramki, ale zawiodła skuteczność.