Przepychanki na meczu Korony II Kielce z Lewartem Lubartów, w konsekwencji czerwona i żółta kartka. Korona II wygrała 1:0 [ZDJĘCIA]

dor
W rozegranym w środę trzecioligowym meczu Korona II Kielce wygrała z Lewartem Lubartów 1:0. Zwycięską bramkę z rzutu karnego zdobył w 88 minucie Miłosz Strzeboński. Jedenastkę wywalczył Artur Piróg. W 25 minucie na boisku doszło do przepychanek między zawodnikami obu drużyn. W konsekwencji żółtą kartkę otrzymał Szymon Czerwiak, obrońca Korony, a czerwoną Konrad Szczotka i od 25 minuty goście grali w dziesiątkę. Korona II Kielce – Lewart Lubartów 1:0 (0:0)Bramka: Miłosz Strzeboński 88 z karnego.Korona II: M. Drej 5 – Zwoźny 4 (46 Świtowski 3), Kośmicki 6, Michał Dziubek 6, Bujak 6 – Czerwiak 5, Słabosz 4 (64 Jopkiewicz 3), P. Lisowski 5 -  Michał Zawadzki 4 (46 Konstantyn, 55 R. Turek), Piróg 6, Strzeboński 6.Lewart: Długosz – Michałów, Niewęgłowski, Zbiciak, Niewiński – Pożak (77 Dearman), Maksymiuk (72 Buczek), Szczotka, Najda – K. Nowak, Żelisko (67 Fularski).Czerwona kartka: Szczotka (Lewart) za 2 żółte – 25 minuta.Żółte kartki: Czerwiak, Zwoźny, Świtowski, Jopkiewicz, Piróg – Szczotka, Pożak, Nowak, Żelisko.Sędziował: Patryk Świerczek (Brzesko).Widzów: 100.Piłkarze z Lubartowa przed meczem protestowali hasłem na swoich koszulkach, bo w klubie nie dostają od kilku miesięcy pieniędzy. Sfrustrowani już w 25 minucie stracili w głupi sposób zawodnika. Konrad Szczotka szybko zobaczył dwie żółte kartki, w rezultacie czerwoną i Korona II długo grała z przewagą zawodnika. Nie umiała tego wykorzystać, mimo przynajmniej pięciu stuprocentowych okazji. W końcu Miłosz Strzeboński wykonał pewnie rzut karny podyktowany za faul na Arturze Pirogu. – Mogliśmy wcześniej zapewnić sobie trzy punkty. Brakuje nam precyzji, spokoju i zdecydowania pod bramką rywala – powiedział Marek Mierzwa, trener Korony II, która zachowała iluzoryczne szanse na utrzymanie. Galeria zdjęć z meczu na kolejnych slajdach.
W rozegranym w środę trzecioligowym meczu Korona II Kielce wygrała z Lewartem Lubartów 1:0. Zwycięską bramkę z rzutu karnego zdobył w 88 minucie Miłosz Strzeboński. Jedenastkę wywalczył Artur Piróg. W 25 minucie na boisku doszło do przepychanek między zawodnikami obu drużyn. W konsekwencji żółtą kartkę otrzymał Szymon Czerwiak, obrońca Korony, a czerwoną Konrad Szczotka i od 25 minuty goście grali w dziesiątkę. Korona II Kielce – Lewart Lubartów 1:0 (0:0)Bramka: Miłosz Strzeboński 88 z karnego.Korona II: M. Drej 5 – Zwoźny 4 (46 Świtowski 3), Kośmicki 6, Michał Dziubek 6, Bujak 6 – Czerwiak 5, Słabosz 4 (64 Jopkiewicz 3), P. Lisowski 5 - Michał Zawadzki 4 (46 Konstantyn, 55 R. Turek), Piróg 6, Strzeboński 6.Lewart: Długosz – Michałów, Niewęgłowski, Zbiciak, Niewiński – Pożak (77 Dearman), Maksymiuk (72 Buczek), Szczotka, Najda – K. Nowak, Żelisko (67 Fularski).Czerwona kartka: Szczotka (Lewart) za 2 żółte – 25 minuta.Żółte kartki: Czerwiak, Zwoźny, Świtowski, Jopkiewicz, Piróg – Szczotka, Pożak, Nowak, Żelisko.Sędziował: Patryk Świerczek (Brzesko).Widzów: 100.Piłkarze z Lubartowa przed meczem protestowali hasłem na swoich koszulkach, bo w klubie nie dostają od kilku miesięcy pieniędzy. Sfrustrowani już w 25 minucie stracili w głupi sposób zawodnika. Konrad Szczotka szybko zobaczył dwie żółte kartki, w rezultacie czerwoną i Korona II długo grała z przewagą zawodnika. Nie umiała tego wykorzystać, mimo przynajmniej pięciu stuprocentowych okazji. W końcu Miłosz Strzeboński wykonał pewnie rzut karny podyktowany za faul na Arturze Pirogu. – Mogliśmy wcześniej zapewnić sobie trzy punkty. Brakuje nam precyzji, spokoju i zdecydowania pod bramką rywala – powiedział Marek Mierzwa, trener Korony II, która zachowała iluzoryczne szanse na utrzymanie. Galeria zdjęć z meczu na kolejnych slajdach. Fot. Dorota Kułaga

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani